DDM hl. m. Prahy
Stanice techniků
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Stanice techniků

Řemeslné dílny

Jak se výtvarně vyjádřit, aniž bychom malovali nebo kreslili? Máte tvůrčí pnutí a stále něco rukama vytváříte? Přijďte k nám do výtvarně řemeslné dílny, kde je spousta inspirace, materiálu i nápadů a hlavně zázemí.

Spojujeme podporu kreativního ducha prostřednictvím výtvarné části projektu a rozvoj manuální zručnosti formou realizace výsledného výtvoru.

Výtvarně řemeslná dílna může být přípravou na pokročilejší kurzy, které pořádáme – jako jsou např. design a architektura, módní ateliér, výtvarná fotografie, kurzy šití pro dospělé apod. Sledujeme talenty, nabízíme další jejich rozvoj v našich ateliérech a kurzech, podporujeme životní vášeň a zájem o technicko-umělecké obory. Děti vedeme k estetice, podpoře manuální zručnosti, trpělivosti, ukazujeme jim další cesty a možnosti. Pro starší děti, které baví vytvářet nové věci, učit se novým a náročnějším řemeslným aktivitám, jako je tkaní, pletení, háčkování apod., je ideální výtvarně řemeslná dílna pro náctileté. Můžeme se naučit základům šití, vytvářet šperky a nebo cokoli dalšího, co nám přijde na mysl. 

Čekají nás individuální i týmové projekty.

 

Výtvarně řemeslná dílna ST I (6 - 9 let)

Výtvarně řemeslná dílna ST II (9 - 13 let)

Výtvarně-řemeslná dílna ČT II

 

Pro přihlášení, prosím na: pokorna@ddmpraha.cz, 222 333 875

Také by vás mohlo zajímat:

 • Přijímáme členy do nového DĚTSKÉHO PĚVECKÉHO SBORU

  VÍCE INFORMACÍ
 • Organizační pokyny pro školní rok 2020/21

  VÍCE INFORMACÍ
 • Zachraňujeme korely chocholaté

  VÍCE INFORMACÍ
 • Analogová fotografie je cool

  VÍCE INFORMACÍ
 • Cyklokroužek – Na vlnách odvahy a dobrodružství

  VÍCE INFORMACÍ