DDM hl. m. Prahy
Stadion mládeže
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Stadion mládeže

Spikeball nebo roundnet?

Roundnet je týmový míčový sport, při kterém proti sobě hrají dva týmy po dvou hráčích. Začíná se rozestavěním hráčů do kříže se spikeball setem (trampolínou) uprostřed. Míč je ve hře po prvním podání – odehrání míče podávajícím hráčem křížem na protihráče, směrem na set mezi nimi. Jakmile se míč odrazí od síťky, hráči se mohou volně pohybovat kdekoli okolo setu. Smyslem hry je odehrát míč na síť tak, aby ho protihráči nebyli schopni zpracovat a odehrát zpátky na síť. V rámci týmu si spoluhráči mohou přihrávat – jsou povoleny maximálně tři doteky než míč odehrají zpět na síť. Hra končí při dopadu míče mimo síťku – na zem nebo konstrukci setu, a tím tým, který míč nedokázal odehrát zpět, prohrává. Jak hrát? Koukněte na instruktážní video.

Pokud i vy si chcete vyzkoušet nevšední zážitek, přijďte 27. 12. 2018 na akci s názvem Vánoční spikeballový turnaj, turnaj v roundnet otevřený široké veřejnosti a amatérským hráčům. Na místě budou odborníci, kteří vám rádi poradí, jak na to a ukáží triky, kterými soupeře zaskočíte.

Na viděnou 27. 12. v 17.00 na Stadionu mládeže v Dejvicích.

 

Také by vás mohlo zajímat:


  Notice: Undefined variable: _i in /home/ddmpraha/web/ddmpraha.cz/modul/stranka/hl.php on line 197
 • Zachraňujeme korely chocholaté

  VÍCE INFORMACÍ
 • Informace pro kroužky

  VÍCE INFORMACÍ
 • Květnové novinky

  VÍCE INFORMACÍ
 • Letní tábory Klubu Klamovka

  VÍCE INFORMACÍ
 • Přípravka na Biologickou olympiádu

  VÍCE INFORMACÍ
Úspěšné krajské kolo SOČ 2021
Pražské kolo soutěže Středoškolská odborná činnost bylo úspěšně zakončeno obhajobami studentských prací, letos opět v online formátu. Odborné poroty posoudily 65 prací v 18 oborech, 36 prací postupuje do celostátního kola. Výsledková listina je k nahlédnutí na www.ddmpraha.cz/soc. Děkujeme všem zúčastněným za inspirativní setkání!