Stadion mládeže

Bodový program

PRAVIDLA

1. Bodový program umožňuje našim klientům získávat body, které pak mohou uplatňovat jako slevu na kroužky a tábory, popř. při nákupu reklamních předmětů.
  2. Uplatňováním bodů klient uděluje svůj souhlas s účastí na bodovém programu a jeho pravidly.
  3. Klientem bodového programu se může stát každý, kdo má klientský účet. Vlastníkem klientského účtu je ten, kdo provedl či provede řádnou registraci na https://ddmpraha.iddm.cz. Registraci je možné provést též přímo na webových stránkách www.ddmpraha.cz
  4. Pod jedním klientským účtem může být evidováno několik účastníků (např. sourozenci) aktivit (kroužků a táborů). Získané body se v rámci jednoho klientského účtu sčítají.
  5. Body lze získat po připsání platby v řádném termínu k přihlášce za kroužek DDM hl. m. Prahy.
  6. Počet připsaných bodů se u jednotlivých kroužků může lišit. DDM hl. m. Prahy si vyhrazuje právo určit počet připsaných a uplatnitelných bodů v jednotlivých aktivitách.
  7. Získané body lze uplatnit při přihlašování účastníka na kroužky a tábory.
  8. V případě, že klient přihlašuje více dětí (většinou sourozenci) a nemá na kontě dostatek bodů na uplatnění slevy, musí je přihlašovat postupně a vždy počkat, až proběhne platba (připsání bodů zjistí na svém klientském účtu). Teprve potom může uplatnit body na další dítě, vygenerovat si přihlášku a provést další platbu. Tento případ platí i pro účastníky, kteří navštěvují více kroužků.
  9. Body, které nebudou vyčerpané na slevy za volnočasové aktivity (kroužky, tábory), lze uplatnit při nákupu reklamních předmětů.
  10. Převádění bodů na jiné klientské účty není možné.
  11. Body lze využít pouze v daném školním roce, a to nejpozději do 31. 8.
  12. Na získání ani uplatnění bodů nevzniká ze strany klienta právní nárok.
DDM hl. m. Prahy si vyhrazuje právo v případě nutnosti změnit pravidla bodového programu nebo bodový program s okamžitou platností ukončit.
Účastník, respektive zákonný zástupce, se zavazuje dodržovat pravidla bodového programu.
Kontakt na správce bodového programu – bodovyprogram@ddmpraha.cz.

ržovat pravidla bodového programu.

Kontakt na správce bodového programu – bodovyprogram@ddmpraha.cz.

Výstava Tajuplné ostrovy
Rezervujte si ve vašem diáři některý den v týdnu od 23. 4. do 29. 4. 2018, ať můžete navštívit naši výstavu na téma "Fauna a flóra exotických ostrovů". Otevřeno bude denně od 9 do 18 h. Vstupenky můžete vyhrát na našem facebooku.
Volnočasové aktivity na školách
Na ZŠ A. Čermáka a ZŠ E. Destinnové nabízíme výuku v hudebních i řemeslných kroužcích. Vedle lekcí hry na kytaru, ukulele i klavír se jedná o kroužek Muzikant, v němž učíme vztahu k hudbě za pomocí hry na různé hudební nástroje (klavír, kytara, flétna, drumben). Kromě hudebních kroužků je možné přihlásit se i na kroužek nazvaný Šití, móda, tvoření.
Komentovaná prohlídka Stanice přírodovědců
Exkurze v areálu s odborným výkladem přizpůsobeným věku a zájmu skupiny. K vidění jsou expozice ve skleníku, tropickém teráriu, venkovní výběhy a klubovny s drobnými savci, ptáky a klubovna teraristiky.
Velikonoční dílny
Příprava na Velikonoce začíná ve Spektru. Děti i rodiče mají možnost absolvovat několik dílen s motivem Velikonoc. Nedílnou součástí je pletení pomlázek i zdobení kraslic. Každý rok přichází pedagogové Karlínského Spektra s novou technikou, kterou rádi návštěvníky naučí.
Karlínský masopust 2015
Masopustní veselí ovládlo v roce 2015 Karlínské náměstí. Kromě průvodu ulicemi Karlína na návštěvníky čekal bohatý pódiový program, staročeské stánky i projížďky na koňském povoze.
Dotace MČ Praha 5
Za podpory Městské části Prahy 5 se nám daří udržovat naši zahradu, připravovat rozmanité výukové programy pro školy a pořádat tematická odpoledne pro veřejnost.
Stepařský sál
Malý taneční sál se zrcadlem, plovoucí podlahou a audiotechnikou