DDM hl. m. Prahy
Karlínské Spektrum
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Karlínské Spektrum

Mikuláš

Každý rok se do Karlínského Spektra vrací Mikuláš, aby posoudil vážnost hříchů všech dětí. Je to Mikuláš hodný, ale spravedlivý. Jeho kniha hříchů je neomylná.

Mikulášská nadílka ale není to jediné, co děti čeká. Ve Spektru je pro ně pravidelně připraveno mnoho dílen a dílniček, které je zabaví na většinu odpoledne. A také vánočně laděná pohádka. Mikuláš ve Spektru – to je atmosféra, která všechny návštěvníky chytne. I dospělí by se rádi na chvíli stali dětmi!

Výhodou Mikuláše v Karlínském Spektru je jeho přístup k dětem – na nadílku se chodí po malých skupinkách, aby se dětem dostalo náležité pozornosti.

Jak jsme v uplynulých letech nadělovali?

Mikuláš 2016
Návštěva Mikuláše v Karlínském Spektru byla plná očekávání. Hlavně čertů, kteří dorazili hned dva. Zřejmě očekávali několik adeptů na cestu do pekel. Mikuláš jim ale děti nedal zadarmo – v jeho knize hříchů u každého nakonec převážily pochvaly před nedostatky a tak čerti odešli s prázdnou...
Mikuláš 2015
Mikuláš si i v roce 2015 přinesl svou knihu hříchů. Žádné dítě si nemohlo být jisto, co na něj Mikuláš ví. Strach a opatrnost byly na místě. Mikuláš je spravedlivý a vidí téměř vše.
Čistím si zuby? Netrápím sourozence? Jím dobře? Mikuláš má odpověď na vše.
Mikuláš 2013
Mikulášská nadílka v Karlínském Spektru v roce 2013 se neobešla beze strachu: Byl jsem dostatečně hodný, aby mě Mikuláš nepokáral? Nezlobila jsem maminku moc?
Kniha hříchů ví vše a nikdo se před ní neschoval.

Také by vás mohlo zajímat:


  Notice: Undefined variable: _i in /home/ddmpraha/web/ddmpraha.cz/modul/stranka/hl.php on line 197
 • Krmení mangusty trpasličí

  VÍCE INFORMACÍ
 • Jak na přivolání?

  VÍCE INFORMACÍ
 • Přihlašování do kroužků na školní rok 2021/22

  VÍCE INFORMACÍ
 • Přihlašování na tábory

  VÍCE INFORMACÍ
 • Zápis do dopolední školky CPD Vlaštovka pro školní rok 2021/2022 zahájen

  VÍCE INFORMACÍ