DDM hl. m. Prahy
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy

Příměstský / Vodáci II (7 - 11 let)

Příměstský tábor Loděnice Vltava klade důraz na základní vodácký výcvik a pohyb na vodě. Během pěti dnů se účastníci naučí držet pádlo, používat ho, vyzkouší si lanový park a navštíví místa v Praze a blízkém okolí. Vrcholem tábora je pak páteční výlet na řeku (Jizera, Sázava, Lužnice, Berounka).
Povinnou výbavou pro děti je oblečení na vodu. V teplých, slunečných dnech stačí plavky a tričko, případně je možné doplnit kraťasy. V chladnějším období je vhodné mít s sebou na vodu šusťákovou soupravu, v krajním případě i tepláky. Jako boty na vodu počítáme se starými teniskami, vietnamkami, sandály s páskem přes patu nebo vodáckou obuví. Odmítáme plážovou obuv, jakékoli boty bez pevného uchycení na noze a holinky. Pamatujte, prosím, na to, aby dítě mělo kompletní sadu na převlečení – nemůžeme zaručit, že se na vodě nevykoupe.
V ceně tábora je oběd (kromě pátku teplý), lahev na pití je nutností, opalovací krém, pokrývka hlavy a sluneční brýle/pláštěnka dle počasí. Speciální požadavky na stravu hlaste, prosím, již s odesláním přihlášky.

Věk

  • 7–11 let

Více informací

  • Martin "Olan" Kašík / olan@ddmpraha.cz / 222 333 817; preferuji e-mailový dotaz

Důležité

  • Cena 1700 Kč platí pro mimopražské účastníky, účastníci splňující grantové podmínky (trvalý pobyt v Praze, věk 6–18 let) platí cenu 1500 Kč.

Vybavení:  převlečení na vodu, svačina, pití

Ceny a termíny

Cena za vstup: 1700 Kč
27.07.2020 08:30 - 31.07.2020 16:30


Adresa a kontakt

Loděnice Vltava, Praha 8

Lektoři

Podobné

Příměstský / Vodáci IV
Pobytový vodácký tábor / Se Štikami
Pobytový tábor / Můj druhý na vodě
Pobytový tábor / S Mokrem a Vydrami