Ostatní

Víkendové jezdecké dny

Víkendové jezdecké dny

Jezdecké dny jsou určeny pro děti ve věku 9–18 let.

Jezdecké dny probíhají o víkendech a svátcích a je třeba se předem objednat (mailem/telefonicky).

Harmonogram: 

  • příchod 8.30, odchod 16.00
  • dopoledne pomoc ve stáji (zametání, mytí žlabů)
  • odpoledne pomoc ve stájí a péče o koně
  • 2x ježdění 30 min (1x výcvik na jízdárně, 1x vodění v přírodě)

Cena: 450 Kč 

Pro členy - Co bychom měli znát!

Pro členy - Co bychom měli znát!

Každý, kdo jezdí na koni nebo se tomu chce naučit, by měl znát několik základních cviků na jízdárně, popis uzdečky a popis sedla.

Jaké oblečení ke koním

Jaké oblečení ke koním

Vhodně zvolené oblečení je důležité

Rekreační jízdy pro veřejnost

Rekreační jízdy pro veřejnost

Jednotlivé jízdy

Jednotlivé jízdy (tzv. „rekreačky“) jsou určené všem zájemcům o jezdectví. Jediným omezením je s ohledem na hřbety našich koní hmotnost jezdce, která by neměla přesáhnout 80 kg.

Rekreačky jsou zvlášť vhodné pro děti, u kterých si nejste jisti, jestli je koně budou bavit, pro dospělé, kteří nemají ve všední dny čas, nebo pro jezdce, kterým nevyhovuje ježdění ve skupině. Tyto jízdy se konají o víkendech, státních svátcích (kromě 24. 12. a 1. 1.) a školních prázdninách, je nutné se na ně předem objednat. Za příplatek je možné hodinu vést i v angličtině. O koně se vůbec starat nemusíte (v případě zájmu vás to samozřejmě naučíme), bude pro vás připraven na domluvenou hodinu a postaráme se o něj i po ježdění. Všechny děti a mládež do 18 let musí mít při jízdě na koni bezpečnostní helmu a jezdeckou bezpečnostní vestu, dospělým helmu doporučujeme. 
Vodění je vhodné pro základní seznámení s koněm a jízdou na něm. Kůň je veden (takže s vámi ani s vašimi dětmi nikam neuteče), jezdí se do krásné okolní přírody. 
Lekce na jízdárně pro děti i pro dospělé, vhodné pro úplné začátečníky i pokročilé jezdce jako příprava na závody. Jedna lekce trvá 45 minut (400 Kč), pro děti je to někdy příliš náročné, takže jim nabízíme kratší lekce (30 minut, 20 minut), případně kombinaci 20 minut na jízdárně s 20 minutami vodění.
Vyjížďky jsou určené až pro jezdce, kteří svého koně bezpečně ovládají. Proto pokud k nám přijdete poprvé, nejdřív si vás vyzkoušíme na jízdárně. 

Narozeninové oslavy se konají o víkendech (o letních prázdninách pouze soboty). Nabízíme pronájem areálu a pronájem koně + cvičitele. K dispozici je sociální zařízení, kuchyň, klubovna/venkovní altán, zahrádka, hala.

Příměstské tábory

Příměstské tábory

Příměstské tábory