Jezdecké středisko Zmrzlík
Kolik stojí kůň
Na otázku kolik stojí kůň, není jednoduché odpovědět. Podle směru využití koně se pohybuje také jeho cena. Ať už se chystáme jezdit jen rekreačně, nebo počítáme s tím, že budeme závodit, měli bychom do nutných nákladů připočítat i základní vybavení pro koně (sedlo, uzdečku, ohlávku, kamaše, apod.). Je třeba počítat i s měsíčními náklady za ustájení koně, s pravidelnou korekturou kopyt a s pravidelným očkováním a odčervením. Není tedy tolik podstatné, kolik kůň stojí, ale jaké jsou na něj celkové náklady!
Celoroční kurzy jezdectví
Naše jezdecké středisko je jedinečné ve své nabídce jezdeckých kurzů pro děti. Děti zde mají jedinečnou možnost výuky jízdy na koni, společně s péčí o koně, pomocí ve stáji a teoretických lekcí, kterými se dále vzdělávají ohledně jízdy na koni, bezpečnosti práce s koňmi, zdravotního stavu koní, apod. Děti zde pracují ve skupinách, navzájem se podporují a pomáhají si. Naše středisko nabízí několik kurzů, ze kterých si můžete vybrat ten nejvhodnější pro vaše děti.
Celoroční kurz jezdectví - přihlášení
Informace ohledně přihlášení do jezdeckých kurzů.

Vyberte si

Zaměření

, Jezdecké, Hudební, Společenskovědní, Výtvarné a rukodělné, Přírodovědné, Turistické, Sportovní, Dramatické, Multimediální, Taneční, Předškolní, Vědeckotechnické, Vodáctví

Pro školy a pedagogy

Kurzy pro pedagogy
Výukové programy pro školy
Kurzy táborových vedoucích
Ubytovací zařízení

Souteže

FLL
Poprask
SOČ

Projekty

Centrum podpory nadání
Dlouho mladí
PaVěda
Talentovaní

Kontaktní formulář
Jezdecké středisko Zmrzlík DDM hl. m. Prahy

Na Zmrzlíku 3
155 00 Praha 5
222 333 808

Spojení

metro B – Luka a pak přestup na autobus č. 255, zastávka Zmrzlík