G-HFNNWTQJ9C DDM hl. m Prahy

Hobby Kováry 12. 9. 2020

Závodů v Kovárech 12. 9. 2020 se od nás účastnilo 5 koní a hned 11 jezdců, několik z nich si zde odbylo svou závodní premiéru. 

V drezurní úloze Z1 startovali Holiday Monty s Gabrielou Srbovou, Hera s Anežkou Kremlíkovou a Secret’n Sesi s Maruškou Šmardovou, pro tu šlo o její první závody a za nás se jí úloha moc povedla. Hera a Anežka skončily na krásném druhém místě! 

V úloze Z2 startovala opět Anežka s Herou a se Sesi tentokrát startovala Zorka Amchová, která měla také závodní premiéru.

Dále následovala jízda zručnosti v podobě parkuru o výšce 30 cm, té se účastnily čtyři naše členky a všechny soutěž zvládly na jedničku bez zaváhání. Startovala Adina Kvíčalová s Herou, Sofia Moskovich s Montym, Sofie Bultová s Klaudiuszem a Sofie Pantazopoulou se Sesi.

Nakonec následovaly parkurové soutěže. Parkuru na výšce 60/70 cm se zúčastnila Samanta Divišová a Monty, parkur dokončili s jednou chybou. Parkuru na výšce 70/80 cm se zúčastnily hned dvě dvojice, a to Markéta Hakenová se svým valachem Elementem a Klára Nejdlová s Ja Klaudiuszem, Elík v parkuru nabral několik trestných bodů za shozené skoky a Klára na Klaudiuszovi nasbírali 4 tr. body za uzavření kruhu.

Nakonec se Markéta s Elíkem účastnili ještě parkuru na výšce 80/90 cm a v této soutěži vyhráli 1. místo!


Galerie

Články k tématu