Výtvarně-řemeslná dílna

Výtvarně-řemeslné dílny

Výtvarně-řemeslné dílny 

 Jak se výtvarně vyjádřit, aniž bychom malovali nebo kreslili? Máte tvůrčí pnutí a stále něco rukama vytváříte? Přijďte k nám do výtvarně-řemeslné dílny, kde je spousta inspirace, materiálu i nápadů a hlavně zázemí.

Spojujeme podporu kreativního ducha prostřednictvím výtvarné části projektu a rozvoj manuální zručnosti formou realizace výsledného výtvoru.

Výtvarně-řemeslná dílna může být přípravou na pokročilejší kurzy, které pořádáme – jako jsou např. design a architektura, módní ateliér, výtvarná fotografie, kurzy šití pro dospělé apod. Sledujeme talenty, nabízíme další jejich rozvoj v našich ateliérech a kurzech, podporujeme životní vášeň a zájem o technicko-umělecké obory. Děti vedeme k estetice, podpoře manuální zručnosti, trpělivosti, ukazujeme jim další cesty a možnosti. Pro starší děti, které baví vytvářet nové věci, učit se novým a náročnějším řemeslným aktivitám, jako je tkaní, pletení, háčkování apod., je ideální výtvarně-řemeslná dílna pro náctileté. Můžeme se naučit základům šití, vytvářet šperky a nebo cokoli dalšího, co nám přijde na mysl.

Čekají nás individuální i týmové projekty.

 

Výtvarně-řemeslná dílna školáci I (6–8 let)
Vhodné pro žáky prvních a druhých tříd. 

Tento kurz je v rozsahu jedné hodiny týdně, 14.00–15.00. Probíhá ve středu.

Výtvarně-řemeslná dílna školáci II (8–12 let)

Tento kurz je v rozsahu jedné a půl hodiny týdně, 15.00–16.30. Vybrat si můžete středu či čtvrtek. ČTVRTEK ZCELA NAPLNĚN

Výtvarně-řemeslná dílna náctiletí (12–18 let)

Tento kurz je v rozsahu jedné a půl hodiny týdně, 16.30–18.00. Vybrat si můžete středu či čtvrtek. KURZY NEPROBÍHAJÍ

Rozpis kroužků na školní rok 2016/17 najdete zde.

kontakt: stankova@ddmpraha.cz