DDM hl. m. Prahy
Stanice techniků
Stanice techniků

ZŠ A. ČermákaZájmové kroužky pro 1.–5. třídy

Kroužky probíhají přímo ve škole. Zajištěn přesun z družiny a zpět.

Muzikant

  • úterý: 15.45–16.30
  • cena: 1200 Kč/pololetí
  • lektor: Veronika Macounová

Muzikant nalézá svůj vztah k hudbě i jako možnost sebevyjádření. Vyzkouší si různé hudební nástroje (piano, kytara, flétna, ukulele, drumben), může si pak vybrat nástroj, který ho nejvíce baví. Muzikant se naučí spoustu písniček s ostatními, rád muzicíruje, vymýšlí si vlastní melodie a písničky. Nahlédne do světa not a hudební teorie.                                

Kytara

  • skupinová výuka (2–3 žáci) hry na kytaru pro začátečníky i pokročilé
  • pondělí: 14.00–16.25
  • lektor: Martin Manič

Malí kutilové – dřevodílna (6–9 let)

  • čtvrtek: 15.30–16.30
  • probíhá ve Stanici techniků, zajištěno převádění dětí ze školy na kroužek
  • lektor: Jan Pícha

Dřevěné hračky, krabičky, drobný nábytek i věci nevšední, vyrábějí děti v našem kroužku – Malí kutilové. Všechny výrobky zůstávají dětem, aby se z nich mohly radovat i doma.
 

Podobné články

Na jedné lodi
Prostor pro zážitek ze společného bubnování i radost z výstupu společné tvořivé práce. Příležitost pro účastníka být „sám“ a také „se skupinou“. Rozvoj kreativity, posílení komunikačních dovedností a schopnosti týmové kooperace. Programy mají své téma a příběh, jsou přizpůsobeny konkrétní věkové skupině. Každé dítě má k dispozici svůj nástroj.
Naše akce
Karlínské Spektrum nabízí široké spektrum akcí pro veřejnost. Na našich akcích jsou vítání předškoláci, školáci, rodiny s dětmi i senioři.
Volnočasové aktivity na školách
Na ZŠ A. Čermáka a ZŠ E. Destinnové nabízíme výuku v hudebních i řemeslných kroužcích. Vedle lekcí hry na kytaru, ukulele i klavír se jedná o kroužek Muzikant, v němž učíme vztahu k hudbě za pomocí hry na různé hudební nástroje (klavír, kytara, flétna, drumben). Kromě hudebních kroužků je možné přihlásit se i na kroužek nazvaný Šití, móda, tvoření.
ŠESTKAfest
Divadelní ŠESTKAfest je víkend plný divadla. Program pro účastníky se skládá z několik částí: – návštěva výstavy Zámecké imaginárium bratří Formanů a jejich přátel – divadelní představení z dílny dětských a studentských souborů – divadelní
Stepařský sál
Malý taneční sál se zrcadlem, plovoucí podlahou a audiotechnikou