Stanice techniků
Divadelní přehlídka ŠESTKAfest
Divadelní ŠESTKAfest je víkend plný divadla. Program pro účastníky se skládá z několik částí: – návštěva výstavy Zámecké imaginárium bratří Formanů a jejich přátel – divadelní představení z dílny dětských a studentských souborů – divadelní představení z dílny profesionálů – diskuzní klub – workshopy – práce s loutkou, hudba v divadle, redakce časopisu.
Přidejte se – objevujte!
Stále příjímáme nové uchazeče o kroužky! Nejmenší zájemci se k nám mohou přihlásit na Dramec pro předškoláky, Dramec I. či výuku ukulele. Dětem od sedmi, potažmo deseti let, nabízíme výuku kytary či tvůrčího psaní. Nově je v nabídce výuka baskytary.
Výběrové řízení – účetní pro Stanici techniků
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy – Stanice techniků přijme účetní na 0,5 úvazku. Požadujeme znalost programu Gordic, praxe ve školském zařízení výhodou. Jako bonus nabízíme umístění dítěte (od 3 let) do CPD, které je přímo v budově Stanice techniků. kontakt pro zájemce: irena.friedrichova@ddmpraha.cz
Nenechte si ubližovat! Pilotní kurz sebeobrany pro ženy
Jen do konce listopadu probíhá u nás na Stanici techniků pilotní kurz sebeobrany pro ženy všech věkových skupin. Instruktorka Jana Demel vás mimo jiné naučí principy osobní bezpečnosti, jak deeskalovat napětí čí mentální přípravu a zvládání stresu. Zkušenosti s bojovými sporty nejsou potřeba. Přihlášky a bližší informace: Vladislav Pivoňka, vpivonka@praha6.cz, 220 189 182.
Bazén před Stejšnem? V zimě?
Co se to staví před Stanicí techniků? Je to kluziště, nádrž pro slony, zahrada s tobogánem? V tomto článku se dozvíte vše, co jste chtěli vědět o staveništi před Stejšnem, ale báli jste se zeptat.
Bojíte se vstát a mluvit?
Stojíte před třídou, skupinou vrstevníků či cizím publikem a musíte hovořit. Mluvit, prezentovat svou myšlenku, přesvědčit o svém názoru, uvést vystoupení, moderovat… Zlý sen nebo výzva? Chce to odvahu a také zkušenost. Chcete-li nalézt obojí, máte možnost na workshopu pořádaném v rámci divadelní přehlídky ŠESTKAfest 2017.

Vyberte si

Zaměření

Jezdecké, Hudební, Společenskovědní, Výtvarné a rukodělné, Přírodovědné, Turistické, Sportovní, Dramatické, Multimediální, Taneční, Předškolní, Vědeckotechnické, Vodáctví

Pro školy a pedagogy

Kurzy pro pedagogy
Výukové programy pro školy
Kurzy táborových vedoucích
Ubytovací zařízení

Souteže

FLL
POPRASK
SOČ

Projekty

Centrum podpory nadání
Dlouhomladí
PaVěda
ŠESTKAfest

Kontaktní formulář
Stanice techniků DDM hl. m. Prahy

Pod Juliskou 2a
160 00 Praha 6
222 333 870

Spojení

metro Dejvická a pak přestup na tramvaj, autobus: tram 8, 18 zast. Nádraží Podbaba bus 107, 116, 147, 160, 340, 355, 359 zast. Nádraží Podbaba, vlakové linky S4 Praha Masarykovo nádr. – Kralupy nad Vltavou – Hněvice a zpět, S41 Praha-Hostivař – Praha-Libeň – Roztoky u Prahy a zpět, R4 Praha Masarykovo nádr. – Kralupy nad Vltavou – Hněvice a zpět (R+Sp)

žlutá budova s proskleným venkovním výtahem