přihlášení (kroužky, tábory)

Únorové soboty – program

Program sobotního kroužku Poznávání přírody v únoru:

17. 2. Kynologie s Vandou Klimešovou

24. 2. Chov savců v domácnosti se zaměřením na méně známé druhy s Barborou Kurkinovou

Vyberte program, který se bude vašim dětem líbit a rezervujte jim jednotlivé lekce na mailu: marie.roubickova@ddmpraha.cz
Pokud vaše dítě přihlásíte na tento kroužek, budete program dostávat přednostně mailem.

Dlouhomladí

Na jaře 2017 byly na střediscích DDM hl. m. Prahy otevřeny kurzy pro seniory – vždy podle zaměření střediska (počítače na Stanici techniků, zahradničení na Stanici přírodovědců, cvičení na Stadionu mládeže...). V tvůrčím, komunitním prostředí bylo jen přirozené rozšířit nabídku aktivit napříč generacemi.