DDM hl. m. Prahy
Stanice přírodovědců
Stanice přírodovědců
přihlášení (kroužky, tábory)

Prosincové soboty – programProgram sobotního kroužku Poznávání přírody v prosinci:

2. 12. Ornitologicko-geologická exkurze se Zuzanou Kozlovou (sraz na Stanici, aby se děti mohly zapůjčit dalekohledy, prohlídka budek v našem areálu a pak pozorování ptáků u Vltavy, podle času i dále).

9. 12. Výroba tradičních i netradičních vánočních dekorací s naší zahradnicí Alenkou Žbirkovou (a spousta zajímavostí k danému tématu).

16. 12. Koření – původ a zpracování + pečení perníčků s Katkou Slunečkovou

Vyberte program, který se bude vašim dětem líbit a rezervujte jim jednotlivé lekce na mailu: rottova@ddmpraha.cz

Pokud vaše dítě přihlásíte na tento kroužek, budete program dostávat přednostně mailem.

 

 

Podobné články

O nás
Stanice přírodovědců nabízí volnočasové aktivity pro děti a mládež se zaměřením na přírodní vědy a chovatelství. Areál se nachází za Obchodním centrem Nový Smíchov v parku Sacre Coeur.
Pět stovek závodníků v pražské Stromovce
Téměř pět stovek hřáčů, kteří přišli poměřit své síly mezi sebou ve stopovací hře Prahou křížem krážem, se sešlo v neděli 5. 11. 2017 ráno nebo po obědě před Planetáriem na pražském Výstavišti. Co celé hře předcházelo a jak si účastníci vedli?
ZŠ A. Čermáka
Zájmová činnost Stanice techniků na ZŠ A. Čermáka. Nabídka pro školní rok 2017 / 2018
Dlouhomladí

Na jaře 2017 byly na střediscích DDM hl. m. Prahy otevřeny kurzy pro seniory – vždy podle zaměření střediska (počítače na Stanici techniků, zahradničení na Stanici přírodovědců, cvičení na Stadionu mládeže...). V tvůrčím, komunitním prostředí bylo jen přirozené rozšířit nabídku aktivit napříč generacemi.
Naše akce
Karlínské Spektrum nabízí široké spektrum akcí pro veřejnost. Na našich akcích jsou vítání předškoláci, školáci, rodiny s dětmi i senioři.