přihlášení (kroužky, tábory)

Prosincové soboty – program

Program sobotního kroužku Poznávání přírody v prosinci:

2. 12. Ornitologicko-geologická exkurze se Zuzanou Kozlovou (sraz na Stanici, aby se děti mohly zapůjčit dalekohledy, prohlídka budek v našem areálu a pak pozorování ptáků u Vltavy, podle času i dále).

9. 12. Výroba tradičních i netradičních vánočních dekorací s naší zahradnicí Alenkou Žbirkovou (a spousta zajímavostí k danému tématu).

16. 12. Koření – původ a zpracování + pečení perníčků s Katkou Slunečkovou

Vyberte program, který se bude vašim dětem líbit a rezervujte jim jednotlivé lekce na mailu: rottova@ddmpraha.cz

Pokud vaše dítě přihlásíte na tento kroužek, budete program dostávat přednostně mailem.

Dlouhomladí

Na jaře 2017 byly na střediscích DDM hl. m. Prahy otevřeny kurzy pro seniory – vždy podle zaměření střediska (počítače na Stanici techniků, zahradničení na Stanici přírodovědců, cvičení na Stadionu mládeže...). V tvůrčím, komunitním prostředí bylo jen přirozené rozšířit nabídku aktivit napříč generacemi.