přihlášení (kroužky, tábory)

Lednové soboty – program

Program sobotního kroužku Poznávání přírody v lednu:

6. 1. Výroba sněžítka – modelování z fima a výroba těžítka ze skleničky – lektorka Linda Rottová

13. 1. Mikroskopování – co za organismy se skrývá ve špinavé vodě, jak vypadá lidské srdce, výroba vlastního preparátu – lektorka Kristina Hakenová

20. 1. Mořské útesy – jak vznikají, co je tvoří, ukázka vzorků a zkamenělých živočichů – lektorka Zuzana Kozlová

27. 1. Péče o domácí zvířata – manuální práce a kontakt se zvířaty – lektorka Vanda Klimešová

Vyberte program, který se bude vašim dětem líbit a rezervujte jim jednotlivé lekce na mailu: rottova@ddmpraha.cz

Pokud vaše dítě přihlásíte na tento kroužek, budete program dostávat přednostně mailem.

Dlouhomladí

Na jaře 2017 byly na střediscích DDM hl. m. Prahy otevřeny kurzy pro seniory – vždy podle zaměření střediska (počítače na Stanici techniků, zahradničení na Stanici přírodovědců, cvičení na Stadionu mládeže...). V tvůrčím, komunitním prostředí bylo jen přirozené rozšířit nabídku aktivit napříč generacemi.