DDM hl. m. Prahy
Stadion mládeže
Stadion mládeže

Netradiční sporty na Stadionu mládežeJednoduše vše, co budete potřebovat vědět k tomu, abyste mohli začít hrát. Postupně vás se vším seznámíme a na jaře se těšíme, že přijdete a vybavení si u nás zapůjčíte.

Abyste se měli na co těšit, dnes vám neprozradíme, pro jaké sporty vybavení máme. To přijde od příštího týdne. Ale v této první (spíše úvodní) části začneme obecně půjčovnou.  

Co vše je třeba udělat pro možnost využití naší půjčovny? Nejprve, pokud ho již nemáte, je nutné získat průkaz Stadionu mládeže. Nelekejte se, průkazka je vedena pro Rekreační běhání. Máme jednu variantu pro obě činnosti (o rekreačním běhání se u nás dočtete jindy.)

Průkaz lze získat bezplatně po vyplnění základních osobních údajů a seznámení se s pravidly využití atletického stadionu. Souhlas s pravidly potvrdíte vlastnoručním podpisem. Údaje vyplníte na recepci Stadionu mládeže. Recepce je otevřena od 8.00 do 21.00.

Níže uvedeme pravidla využití průkazu Stadionu mládeže vzhledem k půjčovně vybavení pro netradiční sporty:

  1. Zapůjčené vybavení lze využít hlavně ve volnočasovém parku na „Horní Kotlářce“, v areálu Stadionu mládeže pouze po telefonické domluvě, v případě, že Stadion mládeže není obsazen.
  2. V případě poškození vypůjčeného vybavení je třeba uhradit škodu v plné výši.
  3. Vybavení lze zapůjčit v pracovních dnech, v recepci Stadionu mládeže v časech 8.00–21.00. Poslední zápůjčka je minimálně 60 minut před koncem provozní doby Stadionu mládeže. Vrácení vypůjčeného sportovního vybavení nejpozději do 21.00.
  4. O víkendech výpůjčka pouze po předchozím telefonickém objednání (222 333 883). Objednat lze nejpozději do pátku do 16.00.

Pokud jste dočetli až sem, víte to základní. Těšte se na příští týden. To vás seznámíme s prvním netradičním sportem, na který budete mít možnost si u nás zapůjčit vybavení a následně si ho vyzkoušet.