G-HFNNWTQJ9C DDM hl. m Prahy

Přihlašování do 44. ročníku začalo!

Od 1. ledna se můžete přihlásit do letošního ročníku SOČ. Zatím nemusíte spěchat, času je pořád dost, tak si všechno důkladně projděte a připravte. 

Postup je následující:

Přihlašování probíhá přes webové stránky www.soc.cz. Stačí se přihlásit, práci ani videoprezentaci zatím nahrávat nemusíte, údaje v přihášce se dají měnit.

Během února a března probíhají po dohodě se školním garantem SOČ školní kola. Při realizaci školního kola je už třeba mít elektronickou verzi práci i prezentaci hotovou, před odesláním do krajského kola ji pak lze ještě upravovat.

Pokud práce splňuje parametry pro účast v krajském kole, školní garant, jehož kontakt jste uvedli v přihlášce, obdrží na vámi uvedenou adresu přihlašovací údaje a práci v systému do krajského kola posune.

Termín posunutí práce do krajského kola je do 31. března 2022.

Protože nelze předvídat, jaká bude v dubnu v době konání obhajob situace, počítáme s variantou prezenční i online. Proto si soutěžící připraví prezentaci jakou takovou a nahrají i videoprezentaci (návod zde). V případě dotazů nás prosím kontaktujte na spronglova@ddmpraha.cz.

Pokud jste se už účastnili v minulých letech, můžete využít své přihlašovací údaje. Pro nové soutěžící je připravena snadná registrace. Nemusíte se ničeho obávat, údaje v přihlášce je možné dále upravovat a práci ani videoprezentaci zatím nahrávat nemusíte.

Přihlášku je ale nutné mít kompletně hotovou (včetně elektronické verze práce a videoprezentace) před školním kolem, které by mělo proběhnout podle možností školy v únoru či březnu, aby mohl školní garant potvrdit postup. Na základě připomínek pak můžete svou práci i videoprezentaci ještě upravit. Do 31. března je potřeba nahrát finální verze pro krajské kolo.

Po zkušenostech z minulých dvou ročníků připravujeme dvě varianty krajského kola – prezenční i distanční formou. Budeme rádi, když se nám podaří sejít se konečně naživo, když to ale nebude možné, umíme to i online. O zvolené variantě vás budeme včas informovat.

Pokud si nevíte s něčím rady, pomůžeme vám.