DDM hl. m. Prahy
ŠESTKAfest
ŠESTKAfest

Divadelní festival ŠESTKAfestDivadelní ŠESTKAfest je víkend plný divadla.

Program pro účastníky se skládá z několik částí: a) návštěva výstavy Zámecké imaginárium bratří Formanů a jejich přátel, b) divadelní představení z dílny dětských a studentských souborů, c) divadelní představení z dílny profesionálů, d) diskuzní klub, e) workshopy, f) práce s loutkou, hudba v divadle, redakce časopisu

Podobné články

Program
Pátek 23. 11. – neděle 25. 11.
Tvůrčí psaní
Pro všechny, kteří rádi vymýšlí, vypráví, poslouchají a čtou zajímavé příběhy a moc rádi fantazírují. Malí a velcí spisovatelé, hlaste se!
Paměť jsme my
Mezinárodní divadelní projekt Paměť jsme my, který realizujeme společně s organizací Post Bellum, odstartoval. Projekt se zabývá příběhy pamětníků, kteří zažili období 2. světové války či komunismu. Účastníci workshopu následně zpracovávají jejich příběh do divadelního představení. Já se tohoto projektu také účastním a pokusím se vám přiblížit, jak naše schůzky probíhají.
Hádej, koho jsem dnes potkal na Klamovce?
Každý týden se na Klamovce potkáte se spoustou lidí, ať už rodičů, dětí, lektorů, zaměstnanců či bývalých členů zájmových útvarů. Napadlo vás někdy, kdo vlastně jsou ti lidé? Respektive napadlo vás někdy, že možná potkáváte významné osobnosti, mistry ve svém oboru, kteří pod maskou všedního dne působí jako zcela obyčejní lidé?
Naše tvorba
Sirotčinec Představení „Sirotčinec“ je autorským projektem divadelního souboru Stanice techniků. Děti vymyslely námět i scénář, který pojednává o dětech v německém sirotčinci před druhou světovou válkou. „Sirotčinec“ měl premiéru v minulém školním roce a v tomto roce do představení přizval i nové členy dramatického kroužku.