Zimní tábor s lyžováním pro předškoláky

Stadion mládeže DDM hl. m. Prahy nabízí jako každý rok týdenní pobyt na horách pro děti předškolního věku 5–7 let (děti nesmí být školou povinné), tentokrát v termínu od 28. ledna do 4. února 2017.
Tábor se uskuteční v krásném prostředí Janských Lázní v ubytovacím zařízení DDM hlavního města Prahy – vile Duncan. Na děti budou dohlížet zkušení pedagogové a instruktoři lyžování, hlavním vedoucím tábora je Libor Bezděk. Sjezdovky s několika typy vleků se nacházejí přímo pod vilou. Vzhledem k věku dětí je výuka lyžování každý den proložena zábavnými aktivitami, při kterých je důraz kladen především na soutěživost a hravost. Nebude chybět dovádění na sněhu či závody na bobech nebo lopatě, výlet do Janských Lázní či na nedalekou Černou horu, děti se podívají za zvířátky do přírodní zoo, navštíví oblíbenou Muchomůrku nebo postavu Krakonoše. Celodenní program je doplněn výtvarnou tvořivostí a hudebními večery.
Předpokladem přijetí na tábor je soběstačnost v jídle a oblékání a základní znalost lyžování.
Stravování bude probíhat v jídelně ubytovacího zařízení a obsahuje plnou penzi včetně dopolední a odpolední svačiny a pitný režim.
Děti potřebují na tábor lyže, helmu, boby/kluzák.
Cena týdenního pobytu je 3 640 Kč a zahrnuje dopravu autobusem, ubytování, stravu 5x denně, pitný režim, pojištění, pedagogický a zdravotnický dozor a program.
Cena nezahrnuje poplatky za vleky, které činí asi 1 000 Kč.

Kontakt: Michal Vojáček, tel.: 602 321 223, vojacek@ddmpraha.cz

více informací a podání přihlášek zde