Přijímáme členy do nového DĚTSKÉHO PĚVECKÉHO SBORU

V Klubu Klamovka zakládáme nový pěvecký sbor pro děti. Rozšiřujeme tedy nabídku o činnost, která skvěle doplní naše umělecké zaměření. Sbor je určen i dětem bez předchozích zkušeností. Zkoušky probíhají od října, vždy v pondělí v čase 17.00–18.30 hodin.

Je určen pro děti ve věku 6 až 15 let, které rády zpívají. Naučí se zde zpívat podle not, správně intonovat, reagovat na gesta sbormistra, prožijí radost ze společné práce a s chutí si zazpívají ve vícehlasu repertoár v zajímavých úpravách od klasiky, lidových písní a koled až po současnou populární hudbu. Lekce je v délce 90 minut. Lektorem je sbormistr a dirigent Matej Farkaš s bohatými zkušenostmi učitele na konzervatoři a ZUŠ a s mnohaletou praxí v profesionálních orchestrech. Vystudoval konzervatoř a Pedagogickou fakultu UK.

Přihlášení možné i elektronicky!

Články k tématu