Klub Klamovka

Masopustní karneval

Vstup pro děti i dospělé v maskách je zdarma. Doprovod bez masky (kostýmu) zaplatí symbolické vstupné 40 Kč. Vzhledem k velkému zájmu je nutná rezervace míst na mailu novotnar@ddmpraha.cz (rezervaci považujte za potvrzenou až ve chvíli, kdy se vám Radka Novotná ozve mailem zpět)

Na uvedeném mailu si můžete vyžádat i bližší informace o programu akce.

Bodový program
Bodový program je založen na principu sbírání bodů za využívané volnočasové a zájmové aktivity v DDM hl. m. Prahy. Jeho čerpání podporuje účastníky v dalších volnočasových aktivitách, pobytových akcích a příměstských táborech DDM hl. m. Prahy. Body lze čerpat též za reklamní předměty podporující zdravý životní styl, bezpečnost a rozvoj osobnosti.
Zastávka volný čas
Prezentace činnosti jednotlivých pražských domů dětí a mládeže.
Divadelní a hudební vystoupení, tvořivé dílny, sportovní stanoviště, soutěž o zajímavé ceny a mnoho dalšího.
Ladronkafest 2018
Ladronkafest je největším volnočasovým festivalem ve střední Evropě. DDM hl. m. Prahy je největší volnočasové středisko v Česku. Je tedy jasné, že na této akci nemůžeme chybět. Letošní 17. ročník se bude již tradičně konat v pražském parku Ladronka v sobotu 15. 9. 2018.
ŠESTKAfest
Divadelní ŠESTKAfest je víkend plný divadla. Program pro účastníky se skládá z několik částí: – návštěva výstavy Zámecké imaginárium bratří Formanů a jejich přátel – divadelní představení z dílny dětských a studentských souborů – divadelní
Karlínský masopust 2016
V sobotu 06.02.2016 ožilo Karlínské náměstí masopustním veselím. Od jedné hodiny zde proběhl již 13. ročník Karlínského masopustu. A jak to dopadlo? Po symbolickém odemknutí masopustu v Kaizlových sadech prošel karlínskými ulicemi slavnostní průvod, ve kterém se objevily nejen tradiční masky a postavy, ale i koňský povoz s kapelou, která se po celou dobu starala o rozjařenou náladu. Na Karlínském náměstí čekal na návštěvníky masopustu bohatý program, stánky s mnoha pochutinami, ukázky lidových řemesel a soutěže pro malé děti. Neméně zajímavý program probíhal i v Karlínském Spektru.
Stepařský sál
Malý taneční sál se zrcadlem, plovoucí podlahou a audiotechnikou
Den dětí
Rok co rok se sejdeme, abychom společně s celým světem oslavili Den dětí a užili si přitom spoustu legrace.
Každý rok přinášíme tematická stanoviště, hudební vystoupení a divadelní pohádku pro nejmenší.
Zastávka volný čas 2015
Kaizlovy sady začátkem září 2015 ožily tradiční akcí Zastávka volného času. Pedagogové Karlínského Spektra zde ukazovali část činnosti ze svých oddělení a ochotně pomohli s výběrem kroužků.
Dotace MČ Praha 5
Za podpory Městské části Prahy 5 se nám daří udržovat naši zahradu, připravovat rozmanité výukové programy pro školy a pořádat tematická odpoledne pro veřejnost.