Klub Klamovka

Volná místa v Centru pro předškolní děti na školní rok 2018/19

Místa do našeho Centra pro předškolní děti si můžete na období září 2018 – červen 2019 rezervovat už nyní. Přijímáme děti od 3 let, případně i ty, které dosáhnou věku 3 let do prosince 2018. Předpokládá se zvládnutí základní sebeobsluhy a komunikační schopnosti přiměřené věku. Přijímáme výhradně děti bez plenek.

V CPD Klubu Klamovka se zaměřujeme na pohybovou průpravu, taneční a dramatickou stylizaci dětských písní a říkanek, cvičení a pohybové hry pro celkový rozvoj pohybového ústrojí a dýchací soustavy dětí (prvky dětské jógy).

Nabízíme rozšířenou výtvarnou činnost. Pracujeme s různými materiály, látkami, přírodninami. Vytváříme společné výtvarné projekty – velkoplošné obrazy na téma ročních období, naše planeta, vesmír atd.

Pravidelně 1x týdně máme hravou logopedii.

Realizujeme 3x do roka setkání s rodiči a společné tvoření. Při té příležitosti vždy pro rodiče připravujeme vystoupení a ukázku toho, co se děti naučily.

S ohledem na věk a schopnosti dětí zařazujeme výlety, návštěvy muzeí a jiné aktivity mimo školku spíše v druhé polovině školního roku, po nutné aklimatizaci kolektivu.

V Klubu Klamovka mají děti možnost navštěvovat i další zajímavé kroužky a volnočasové aktivity, účastnit se pravidelných akcí (Čarodějnice, karneval, Den dětí).

Podrobnější informace získáte přímo u lektorek CPD: Denisa Pomikálková (pomikalkova@ddmpraha.cz) a Zora Marzuki (marzuki@ddmpraha.cz, 777 470 691)

Centrum pro předškolní děti
Nedostalo se vaše dítě do školky? Hledáte pro něj menší kolektiv? Přijďte mezi nás. U nás najdete menší skupinu dětí, ve které individuální přístup a přátelská atmosféra nejsou jen frází.
Malý šikula
Děti ve věku 3–6 let se zde setkají s nejrůznějšími výtvarnými a řemeslnými aktivitami. Vyzkouší si mimo jiné malovat prstovými barvami, lepit, stříhat, šít, zatlouci hřebík, pracovat se dřevem a pilníkem nebo keramickou hlínou.
Předškoláci
Dětem předškolního věku věnujeme v Karlínském Spektru velký prostor.