Klub Klamovka
Hádej, koho jsem dnes potkal na Klamovce?
Každý týden se na Klamovce potkáte se spoustou lidí, ať už rodičů, dětí, lektorů, zaměstnanců či bývalých členů zájmových útvarů. Napadlo vás někdy, kdo vlastně jsou ti lidé? Respektive napadlo vás někdy, že možná potkáváte významné osobnosti, mistry ve svém oboru, kteří pod maskou všedního dne působí jako zcela obyčejní lidé?
Začněte advent s Klamovkou
První adventní víkend je letos na Klamovce ve znamení akcí pro děti. Potřebujete si v náročném předvánočním čase od svých milých ratolestí chvilku odpočinout? Potřebujete nakoupit vánoční dárky, uklidit doma a napéct cukroví, jenže děti to nebaví? Přemýšlíte, kam jít s dětmi na mikulášskou nadílku? Máte obavu, aby děti neměly z malého Mikuláše legraci, nebo naopak netrpěly hrůzou z děsivého čerta? Pokud jste si na všechny otázky odpověděli ano, tak pro vás máme řešení.
Kompletní nabídka
Máte pocit, že se naše nabídka zmenšila? Že nabízíme méně akcí a aktivit pro děti, mládež i dospělé? Nenašli jste vaši oblíbenou akci a máte strach, že už ji nepořádáme? Nebojte se, není to tak. Je to právě naopak! Akcí, kroužků, táborů nabízíme čím dál tím víc, a proto jsme se rozhodli nabídku aktivit na webových stránkách pro vás více rozčlenit. Stačí jen dál pozorně číst a vše se dozvíte.
Mami, chci být muzikantem
Možná se právě u vás doma ozvala věta: „Já bych chtěl hrát na klavír!“ (rozuměj na kytaru, flétnu, housle). K prohlášení jste mohli přistoupit různě. Postiženi náhlou hluchotou jste nápad potomka ignorovali s tím, že si do konce týdne najde jinou zálibu. Nebo jste v návalu nadšení hned objednali klavírní křídlo do panelákového 2+kk. Vždyť talent pětiletého budoucího virtuóza musíte podporovat, ať to stojí, co to stojí. Možná jste ale rodiče, kteří by dítěti rozvoj talentu dopřáli. Trochu však tápáte, co to obnáší.
Straší, straší na Klamovce naší
Snad každý, kdo byl někdy na Klamovce, to zažil. Při scházení točitého schodiště vás najednou přepadne zvláštní pocit, nevysvětlitelná obava či mravenčení v zádech. A důvod? Nikde žádný. Někdo nad tím mávne rukou, někdo to přičte své špatné náladě či nepříjemným schodům vedoucím do tmy a někdo si řekne, že starý dům má svou starou atmosféru a spoustu zapomenutých příběhů, které se nám tak připomínají. Jak je to doopravdy asi nikdo neví, ale pravdou zůstává, že zdi Klamovky mohou vyprávět. Ostatně posuďte sami.
Bodový program
Nový benefitní systém pro všechny, kteří se přihlásí na naše zájmové aktivity prostřednictvím webového rozhraní a svého klientského účtu. Bodový program vám umožní čerpat nasbírané slevy na další zájmové aktivity, avšak pouze v rámci jednoho školního roku. Mezi jednotlivými školními roky body převádět nelze. Veškerá další pravidla jsme pro vás přehledně sepsali v tomto článku, račte pokračovat dále.

Vyberte si

Zaměření

Jezdecké, Hudební, Společenskovědní, Výtvarné a rukodělné, Přírodovědné, Turistické, Sportovní, Dramatické, Multimediální, Taneční, Předškolní, Vědeckotechnické, Vodáctví

Pro školy a pedagogy

Kurzy pro pedagogy
Výukové programy pro školy
Kurzy táborových vedoucích
Ubytovací zařízení

Souteže

FLL
POPRASK
SOČ

Projekty

Centrum podpory nadání
Dlouhomladí
PaVěda
ŠESTKAfest

Kontaktní formulář
Klub Klamovka DDM hl. m. Prahy

Podbělohorská 3
150 00 Praha 5
222 333 806

Spojení

metro Anděl a pak přestup na tramvaj, autobus: tram 9, 10, 15, 16, 21 zast. Klamovka bus 123, 146, 167, 191 zast. Klamovka

růžový dům u parku za bílým kostelíkem