Karlínské Spektrum

Články

ze všech poboček
JSZ
Ben
Ben (užívá si důchod) Český teplokrevník, nar. 19. 4. 1995 Na Zmrzlíku byl od svých 4 let (v té době to byl ještě JS Vatikán Zmrzlík), tudíž během těch 20 let toho zažil opravdu mnoho – ve svých mladých letech to byl velký sporťák, měl dosaženou skokovou výkonnost stupně L (120 cm) a drezurní výkonnost dokonce stupně ST. Posledních oficiálních závodů se zúčastnil 4. 10. 2008, jednalo se o drezurní závody stupně ST. Od té doby působil především jako učitel, jak dětí, tak dospělých. V posledních pár letech už chodil jen na procházky, občas povozil nejmenší děti na jízdárně nebo
JSZ
Laminitida
Laminitida, neboli schvácení kopyt, je onemocnění hrozící zejména na jaře na mladé pastvě a u koní s genetickou predispozicí, to však není jediný důvod vzniku tohoto bolestivého onemocnění.
JSZ
Rekreační jízdy pro veřejnost
Jednotlivé jízdy, vodění, lekce na jízdárně, vyjížďky a narozeninové oslavy. Tato nabídka platí pro všechny zájemce o jezdectví. Můžete nás navštívit o víkendech a státních svátcích. Na všechny aktivity, které nabízíme, je třeba se předem objednat prostřednictvím našeho mailu.
JSZ
Ary
Ary Hafling, nar. 4. 6. 2007
JSZ
Dostihy v Čechách
Dostih je závod koní, ve kterém se účastníci snaží dostat do cíle jako první, a prokázat tak výkonnost koně, která je následně důležitá pro případné zařazení do chovu. Dostihy se pořádají i klusácké, ale tento článek se věnuje pouze dostihům cvalovým. Dostihy se v dnešní době pořádají na dostihových závodištích, každý dostih má určité propozice. Dostihový sport je samostatné sportovní odvětví, které se odlišuje od jezdeckého sportu.

Vyberte si

Zaměření

Dramatické, Hudební, Jezdecké, Multimediální, Předškolní, Přírodovědné, Společenskovědní, Sportovní, Taneční, Turistické, Vědeckotechnické, Vodáctví, Výtvarné a rukodělné

Pro školy a pedagogy

Kurzy pro pedagogy
Kurzy táborových vedoucích
Ubytovací zařízení
Výukové programy pro školy
Pedagogické praxe

Soutěže

Coronada
FIRST LEGO League
POPRASK
Středoškolská odborná činnost

Projekty

Centrum podpory nadání
Dlouhomladí
PaVěda
Pěvecký sbor Dlouhomladí
Sdílené vzdělávání - výukové programy
ŠESTKAfest

Kontaktní formulář
Karlínské Spektrum DDM hl. m. Prahy

Karlínské nám. 7
186 00 Praha 8
222 333 888

Spojení

metro B/C – Florenc, metro B – Křižíkova
tramvaj 3, 8, 24 – Karlínské náměstí

Velká žlutá budova přímo za kostelem na Karlínském náměstí
otevírací doba:
po–pá: 8–22 h, víkendy dle programu

Výdejní místo pro výdej předmětů bodového programu je otevřeno pouze v čase po–pá: 13:00–17:00 mimo svátky a školní prázdniny.