Aktuality o nás

- Skateboarding: jarní kurzy

21.03.2017

Karlínské Spektrum ve spolupráci s Českou asociací skateboardingu pořádá již čtvrtým rokem kurzy pro malé skejťáky.  Tentokrát se budou scházet ve skateparku Vysočany (Skatepark Vysočany, Praha 9, křížení ulic Na Jetelce a U Vinných sklepů)

- Ledová plocha - konec sezony

16.03.2017

A je to tu. Přicházející jaro mění naši ledovou plochu na rybník, nezbývá, než se s ní rozloučit. Provoz ledové plochy končí v pátek 17. 3. 2017.

- Ve Spektru vzniká nový klub deskových her DESKA!

14.03.2017

Na vědomost se dává, že březen 2017 je měsícem, kdy vzniká v Karlínském Spektru klub deskových her DESKA. Desítky her, desítky strategií, desítky protihráčů.

- Otevírání lanového centra

11.03.2017

Hurá... Už je to tady!!

Otevíráme lanové centrum. Máme pro vás připravené tři nové překážky. Přijďte si užít neděli v lanáči.

Program pro veřejnost proběhne 2. dubna 2017 od 10 do 17 hodin

- Hledáme lektory na tábory

06.03.2017

Pro letní pobytové a příměstské tábory hledáme šikovné vedoucí.

logo kytary cz     Kudyznudy.cz - tipy na výlet                  pekárna Český Brod     logo nakladatelství PLOT