DDM hl. m. Prahy
Karlínské Spektrum
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Karlínské Spektrum

Spektrum hlásí několik volných míst na táborech

Letní počasí se objevuje zatím jen občas, spousta rodičů však neriskovala a místa na letních táborech si již rezervovala. Přidejte se k nim - nabízíme vám průvodce volnými místy, abyste vybrali pro své děti to, co je bude bavit!

Pro ty, kteří se nebojí vyrazit na týden od rodičů zažít opravdové dobrodružství, nabízíme tábory s bohatým programem. Zpravidla (vyjma vodáckých) je pořádáme v našich táborových základnách, kde si naši pracovníci potrpí na dodržování standardů ubytování. Na tábory se v detailu vámi vybraného tábora můžete rovnou přihlásit, případně kontaktovat vedoucího pracovníka, máte-li doplňující dotazy k táboru.

ČERVENEC

Hned ze začátku prázdnin nabízíme několik volných míst na Můj druhý tábor I., který slibuje cestu kolem světa za 168 hodin. Tábor je určený pro menší táborníky od šesti let věku a pořádáme ho v prvním prázdninovém týdnu.

Druhý běh Mého druhého tábora II. nabízí stejnou tematiku (Cesta kolem světa za 168 hodin) i partu vedoucích, koná se o týden později – od 6. července. Oba tábory se konají v naší táborové základně Lhotka u Mělníka.

O týden později je možné vydat se s Jakubem a jeho týmem do Podhradí u Ledče nad Sázavou na Letní tábor Debrujárů I. Co vás s debrujáry čeká? Několik vědeckých pokusů, více šifer a nejvíce her. Těšit se můžete i na výlety do okolí. Tábor je určen dětem od 11 let.

27. 7. začíná pořádné, dvoutýdenní prázdninové dobrodružství se Séškou a její táborovou partou. Čeká vás tajemno, objevování a velká táborová hra inspirována samotným Leonardem da Vincim. Obsáhle o akci hovoří popis Táborníci II.

A proč byste měli vyslat své dítě na tábor právě s námi? Sepsali jsme hned několik důvodů.

Také by vás mohlo zajímat:

 • Výuka prodloužena do 30. června

  VÍCE INFORMACÍ
 • Příspěvek na kroužek – Aktivní město

  VÍCE INFORMACÍ
 • Otevíráme již 11. května

  VÍCE INFORMACÍ
 • Malá soutěž pro předškoláky 2

  VÍCE INFORMACÍ
 • Kam s dětmi o prázdninách? Na naše příměstské tábory!

  VÍCE INFORMACÍ
Přihlašování na kroužky jezdectví 2020/21
Přihlašování na kroužky v Jezdeckém středisku Zmrzlík bude pro nové členy probíhat od 3. 9. 2020. Pro stávající členy bude přihlašování otevřeno už od 17. 8. 2020.