DDM hl. m. Prahy
Karlínské Spektrum
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Karlínské Spektrum

Prahou křížem krážem 2015

Listopad 2015 přinesl Prahou křížem krážem s lákavým tématem - Tajuplnými Stínadly. Ta lákají kluky a holky již od sepsání první knihy věnující se Rychlým šípům Jaroslavem Foglarem.

Na startu zazněla od části Rychlých šípů legenda:

Hoši, děvčata, jsme rádi, že jste dorazili včas. Území, kam vás vysíláme, je plné Vontů a já ani Jarka Metelka/Mirek Dušín se dovnitř nedostaneme. Moc vás prosíme o pomoc při našem pátrání. Vaším úkolem je nalézt Vontskou kroniku. Jak vypadá, kde je, ani co v ní je, netušíme. Je na vás, abyste nám pomohli získat informace přímo „ze zdroje.“ Vyzbrojeni tudíž budete deskami, které v sobě nesou mapu území, znění pravidel a záchrannou obálku.
Hrajeme fér.

O hru byl od začátku z řad veřejnosti ohromný zájem - registrace do hry byly předčasně ukončeny z důvodu vyčerpání kapacity.

Také by vás mohlo zajímat:


  Notice: Undefined variable: _i in /home/ddmpraha/web/ddmpraha.cz/modul/stranka/hl.php on line 197
 • Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy – Stanice techniků, Praha 6, hledá lektora/ku hry na klavír.

  VÍCE INFORMACÍ
 • Divadelní soubor Opona doplňuje členy!

  VÍCE INFORMACÍ
 • Letní tábory Klubu Klamovka

  VÍCE INFORMACÍ
 • V případě nekonání tábora vám vrátíme zaplacenou částku za tábor do poslední koruny

  VÍCE INFORMACÍ
 • Burza minerálů

  VÍCE INFORMACÍ
Pravidla fungování v DDM HMP od 12. do 30. 4. 2021
Kromě účastníků individuální výuky není vstup veřejnosti povolen. Účastníci činnosti musí mít respirátor FFP2, nanoroušku, případně chirurgickou roušku a dále čestné prohlášení.
Víkendové rekreační jízdy
V souladu s rozvolňováním vládních opatření je nám opět umožněno začít realizovat víkendové rekreační jízdy (jezdecké dny zatím bohužel spustit nelze). Opět je tedy možné rezervovat se prostřednictvím našich webových stránek.