DDM hl. m. Prahy
Karlínské Spektrum
Karlínské Spektrum

Prahou křížem krážem

Stopovací hra pro rodinné týmy na půl dne. Tematická stanoviště všechny účastníky seznamují s daným obdobím či událostí, doplňková hra pak umocní zážitek ze hry. Hra každý rok představí účastníkům novou lokalitu na území hlavního města.

Věříte si, že obstojíte v konkurenci dalších desítek týmů? Sestavte 2-5 členný tým (rodina, přátelé), vyčkejte do začátku listopadu, kdy proběhne další ročník.

UPLYNULÉ ROČNÍKY

Prahou křížem krážem 2017
Šestý ročník dobrodružné hry Prahou křížem krážem pro 2–5členné detektivní týmy. Dobrodružná hra v Praze pro děti a jejich rodiče, dětské skupinky, amatéry i profíky. A. Einstein (Leonardo da Vinci) vymyslel převratný vynález, ale bál se...
Prahou křížem krážem 2016
Loupež století! Roku! No minimálně měsíce! KDO ukradl vzácný obraz? KDE je schovaný? CO je na obraze? Detektivní práce je činnost mravenčí, drobné stopy vedou k větším a dohromady tvoří velký příběh, který se za zločinem schovává.
Prahou křížem krážem 2015
Listopad 2015 přinesl Prahou křížem krážem s lákavým tématem - Tajuplnými Stínadly. Ta lákají kluky a holky již od sepsání první knihy věnující se Rychlým šípům Jaroslavem Foglarem.
Prahou křížem krážem 2014
Třetí ročník Prahou křížem krážem se vydal na Malou Stranu, kde se všech zhruba padesát týmů pokoušelo odhalit všechna strašidla, která bloudila místními uličkami. Cestou měli možnost soutěžit ve vedlejší hře - lov balónků.

Také by vás mohlo zajímat:

 • Foto na šňůře

  VÍCE INFORMACÍ
 • Divadelní představení Paměť jsme my 2020

  VÍCE INFORMACÍ
 • Program na jednodenní velikonoční prázdniny

  VÍCE INFORMACÍ
 • Fotogalerie – skleník

  VÍCE INFORMACÍ
 • Podzimní nálada na Klamovce

  VÍCE INFORMACÍ