Karlínské Spektrum

Vánoční prázdniny

Milí rodiče, účastníci našich kroužků, od 23. 12. máme i u nás, ve Spektru, vánoční prázdniny. Těšíme se na vás v novém roce, a to již od 3. 1. 2018.

Kostička se naposledy koná ve středu 20. 12.

Přejeme vám klidné prožití vánočních svátků a šťastný, pohodový nový rok 2018.

Prahou křížem krážem 2016
Loupež století! Roku! No minimálně měsíce! KDO ukradl vzácný obraz? KDE je schovaný? CO je na obraze? Detektivní práce je činnost mravenčí, drobné stopy vedou k větším a dohromady tvoří velký příběh, který se za zločinem schovává.
Street happening of Karlín 2015
Street Happening 2015 byl velkou výzvou. O překonání rekordu v počtu kytaristů na jednom místě se pokusili kytaristé ze širého okolí společně s Petrem Jandou.
Výstava Tajuplné ostrovy
Rezervujte si ve vašem diáři některý den v týdnu od 23. 4. do 29. 4. 2018, ať můžete navštívit naši výstavu na téma "Fauna a flóra exotických ostrovů". Otevřeno bude denně od 9 do 18 h. Vstupenky můžete vyhrát na našem facebooku.
Karlínský masopust 2016
V sobotu 06.02.2016 ožilo Karlínské náměstí masopustním veselím. Od jedné hodiny zde proběhl již 13. ročník Karlínského masopustu. A jak to dopadlo? Po symbolickém odemknutí masopustu v Kaizlových sadech prošel karlínskými ulicemi slavnostní průvod, ve kterém se objevily nejen tradiční masky a postavy, ale i koňský povoz s kapelou, která se po celou dobu starala o rozjařenou náladu. Na Karlínském náměstí čekal na návštěvníky masopustu bohatý program, stánky s mnoha pochutinami, ukázky lidových řemesel a soutěže pro malé děti. Neméně zajímavý program probíhal i v Karlínském Spektru.
Oživte svůj kabát barevnou květinou
Podrobný fotopostup na výrobu originální brože do klopy. Nic náročného – vystačíte si s nůžkami, lepidlem a kolíčky. A materiál, ze kterého budeme tvořit? Filc – neboli slisované ovčí rouno.
ŠESTKAfest
Divadelní ŠESTKAfest je víkend plný divadla. Program pro účastníky se skládá z několik částí: – návštěva výstavy Zámecké imaginárium bratří Formanů a jejich přátel – divadelní představení z dílny dětských a studentských souborů – divadelní
Prahou křížem krážem
Stopovací hra pro rodinné týmy na půl dne. Tematická stanoviště všechny účastníky seznamují s daným obdobím či událostí, doplňková hra pak umocní zážitek ze hry. Hra každý rok představí účastníkům novou lokalitu na území hlavního města.