Karlínské Spektrum

S novým pololetím otevíráme nové kroužky a kurzy

V druhém pololetí u nás, ve Spektru, otevíráme kurzy jógy. Jóga je celostní cesta k upevnění zdraví a vnitřního klidu. Má blahodárné účinky na tělo i na duši a přináší vnitřní harmonii a vyrovnanost. Je vhodná pro kohokoli, bez omezení věku a zkušeností.
Vybrat si můžete z jógy pro děti ve věku 6–12 let – úterý od 16.00 nebo jógy pro dospívající a dospělé od 17.00.
Vybavte se karimatkou, pohodlným oblečením a přijďte si k nám protáhnout tělo. Přihlašování bylo zahájeno na výše uvedených odkazech.

Zároveň zahajujeme přihlašování do kurzů skateboardingu. V deseti lekcích se naučíte ovládání boardu pod vedením zkušeného skateboardisty. Kurzy skateboardu probíhají pod Karlínským Spektrem již čtvrtým rokem a jejich účastníci si je chválí.
Vybrat si můžete z PONDĚLÍ 15.00–16.00 a STŘEDY 15.00–16.00.
Nezbytné vybavení: skate, helma a chrániče. Přihlašování bylo zahájeno na výše uvedených odkazech.

Dále otevíráme zbrusu nový kroužek Šéfkuchař. Abyste si nemuseli v dospělosti vařit párky v rychlovarné konvici a rozpékat sýr v mikrovlnné troubě (ne, to není návod!), máte u nás možnost se od školního věku naučit vařit – a to s naší dvorní kuchařkou Věrou Ježkovou. Nově otevíráme kurz v pátek odpoledne.

Běžkování na Vypichu
Stejně jako loni, tak i letos budou mít všichni zájemci o běžecké lyžování možnost zalyžovat si ve SkiParku na Vypichu na Praze 6. Areál pro vás připravil DDM hl. m. Prahy. Veškeré informace včetně webkamery naleznete na www.skiparkpraha.cz
Rekreační běhání na nové dráze
V pondělí 15. 9. chvilku po třetí hodině byla oficiálně otevřena nově zrekonstruovaná dráha. Slavnostního otevření se zhostil náměstek primátorky Petr Dolínek společně s ředitelem firmy EKKL Petrem Klárem, která celou rekonstrukci prováděla, a ředitelem DDM hl. m. Prahy Liborem Bezděkem.
Pražský šachový festival Zlatá Praha
Začátkem července se každý rok sjedou do Karlínského Spektra desítky malých i velkých šachistek a šachistů, aby poměřili své síly v několika kategoriích královského sportu.
Ladronkafest 2018
Ladronkafest je největším volnočasovým festivalem ve střední Evropě. DDM hl. m. Prahy je největší volnočasové středisko v Česku. Je tedy jasné, že na této akci nemůžeme chybět. Letošní 17. ročník se bude již tradičně konat v pražském parku Ladronka v sobotu 15. 9. 2018.
Stepařský sál
Malý taneční sál se zrcadlem, plovoucí podlahou a audiotechnikou.
rozměry:
9,7 x 4,5 x 3 m
povrch:
plovoucí podlaha

Jóga
Od března začínáme s lekcemi jógy pro dospělé pod vedením Evy Plškové. V případě dostatečného množství zájemců, otevřeme rovněž lekce jógy pro děti, jenž povede lektorka Kateřina Pixová.
Malý taneční sál
Malý taneční sál se zrcadlem, odpruženou podlahou s baletizolem a audiotechnikou.
rozměry:
12,5 x 12 x 3 m

Zahájení pravidelné činnosti kroužků
Většina kroužků Klubu Klamovka začíná pravidelnou činnost v týdnu od 17. 9. 2018. Dopolední kroužky rodičů s dětmi budou zahájeny od října. ZÁPISY DO KROUŽKŮ PROBÍHAJÍ I V PRŮBĚHU ZÁŘÍ, DO NAPLNĚNÍ KAPACITY JEDNOTLIVÝCH AKTIVIT.