Karlínské Spektrum
přihlášení (kroužky, tábory)

Prosincové akce Karlínského Spektra

Prosincové akce Karlínského Spektra si najdou své návštěvníky z řad milovníků hudby, tance, deskových her i výtvarného umění a sochařství. I na všechny ostatní je pamatováno – od toho je tu náš Mikuláš.

V neděli 3. 12 dorazí do Spektra Mikuláš. Hodné děti se nemají čeho bát, pro všechny ostatní je tu možnost odpuštění hříchů. Na všechny děti čeká nadílka.

Architektonické modely si budou návštěvníci moci vytvořit v rámci Výtvarně-architektonické dílny. Ta bude probíhat o sobotách 9. 12. a 16. 12.

V pátek 15. 12. je čas vyzkoušet další deskové hry, které si na Desku – klub deskových her připravuje Renča. Už vás společenské hry doma omrzely? U nás jich máme desítky!

Podvečer 15. 12. však bude patřit také přátelům hudby – ve Velkém sále proběhne od 17.00 Vánoční koncert hudebního oddělení Karlínského Spektra.

Ve čtvrtek 21. 12. pak čeká návštěvníky poslední akce v tomto kalendářním roce – Vánoční Roztančené Spektrum.

Na co se těšit dál? Třeba na sobotu třetího února, kdy nás čeká patnáctý ročník Karlínského masopustu.

Karlínský masopust 2016
V sobotu 06.02.2016 ožilo Karlínské náměstí masopustním veselím. Od jedné hodiny zde proběhl již 13. ročník Karlínského masopustu. A jak to dopadlo? Po symbolickém odemknutí masopustu v Kaizlových sadech prošel karlínskými ulicemi slavnostní průvod, ve kterém se objevily nejen tradiční masky a postavy, ale i koňský povoz s kapelou, která se po celou dobu starala o rozjařenou náladu. Na Karlínském náměstí čekal na návštěvníky masopustu bohatý program, stánky s mnoha pochutinami, ukázky lidových řemesel a soutěže pro malé děti. Neméně zajímavý program probíhal i v Karlínském Spektru.