DDM hl. m. Prahy
Karlínské Spektrum
Karlínské Spektrum
přihlášení (kroužky, tábory)

Dobrodružná hra Prahou křížem krážem 2017 měla velký úspěchstanoviste alteernativni energieLetošní ročník Prahou křížem krážem přenesli pedagogové Karlínského Spektra do Stromovky.

V dopolední části pro předškoláky i v odpolední části pro zkušenější se jednotlivé týmy snažily v areálu Stromovky najít vědce, u nich prokázat své znalosti a postupně získávat plánek stroje času. Všichni se také museli poprat s luštěním šifry, která odkazovala na místo cíle. To se většině týmů podařilo a tak mladší účastníci stanuli alespoň na okamžik před samotným Albertem Einsteinem, kterému mohli položit jednu otázku.

Všichni se v cíli ohřáli teplým čajem a ti zvídavější si mohli vyzkoušet si své znalosti u doplňkové soutěže poznávání vynálezů a vynálezců.

Zajímá vás celkové pořadí? Tak na tom pracují tisíce lidí v našem výpočetním středisku. Fotky si ale můžete prohlédnout hned.

Podobné články

O nás
Stanice přírodovědců nabízí volnočasové aktivity pro děti a mládež se zaměřením na přírodní vědy a chovatelství. Areál se nachází za Obchodním centrem Nový Smíchov v parku Sacre Coeur.
Naše akce
Karlínské Spektrum nabízí široké spektrum akcí pro veřejnost. Na našich akcích jsou vítání předškoláci, školáci, rodiny s dětmi i senioři.