Karlínské Spektrum

Otvíráme Spektrum klub Družinka

Vážení rodiče,

stejně jako v minulých letech pokračujeme s převody vašich dětí z tzv. z partnerských základních škol na kroužky k nám do Karlínského Spektra. Spolu s říjnem přicházíme s novinkou, otevíráme tzv. Družinku.

Družinka je alternativou dětského koutku a je určena jak dětem z převodů, tak dětem ostatním, které chtějí smysluplně trávit volný čas. Družinka je provozována od pondělí do čtvrtka vždy od 14.00 do 17.00 hod. /kromě období prázdnin/

Pro koho je Družinka určena, a jak to funguje?

Děti, které jsou do Karlínského Spektra dovedeny jdou buď rovnou na kroužek, popř. přecházejí do družinky, ze které pak pokračují na některý ze zájmových útvarů.

Pokud takové dítě jde do šedesáti minut na kroužek a již se do Družinky nevrací, je Družinka zdarma (dítě má hrazený převod). Pokud se do Družinky vrací, případně je v ní déle než hodinu před začátkem kroužku, Družinka je zpoplatněna 30 Kč/h.

Děti zde mohou trávit čas i bez nutnosti docházení na některé z našich kroužků a dalších činností, v takovém případě pak hradí 30 Kč za každou započatou hodinu.

Pozor! Není nutné se do Družinky přihlašovat, děti obdrží vstupenku od slečny družinkářky přímo v klubu Podsklepeno (od recepce vlevo schody dolů).

Bližší informace k fungování Družinky získáte na mailové adrese: druzinka@ddmpraha.cz.

V Družince se na vás bude těšit slečna Bc. Soňa Zlatníková, DiS.

Prahou křížem krážem 2016
Loupež století! Roku! No minimálně měsíce! KDO ukradl vzácný obraz? KDE je schovaný? CO je na obraze? Detektivní práce je činnost mravenčí, drobné stopy vedou k větším a dohromady tvoří velký příběh, který se za zločinem schovává.
Den dětí 2017
Kosmický Den dětí na Karlínském náměstí umožnil všem absolvovat základní kosmický výcvik.
Zažít Karlín jinak
Jsme rádi, že jsme součástí Karlína. Jsme na to hrdí. Podporujeme iniciativy na území naší městské části, které zvyšují kvalitu života pro obyvatele Karlína.
Proč a jak se dnes učí cizí jazyky
V moderním pojetí cizojazyčné výuky jsou gramatika a slova prostředky komunikace. Cílem každého moderního učitele tedy je představovat cizí jazyk nikoliv jako soubor pravidel a slov, který se musím naučit, abych nedostal pětku ve škole, ale jako prostředek ke komunikaci, která je klíčová pro život ve společnosti.
Prahou křížem krážem 2014
Třetí ročník Prahou křížem krážem se vydal na Malou Stranu, kde se všech zhruba padesát týmů pokoušelo odhalit všechna strašidla, která bloudila místními uličkami. Cestou měli možnost soutěžit ve vedlejší hře - lov balónků.
Ladronkafest 2018
Ladronkafest je největším volnočasovým festivalem ve střední Evropě. DDM hl. m. Prahy je největší volnočasové středisko v Česku. Je tedy jasné, že na této akci nemůžeme chybět. Letošní 17. ročník se bude již tradičně konat v pražském parku Ladronka v sobotu 15. 9. 2018.