Karlínské Spektrum

Kurzy první pomoci frčí ve Spektru

Kurzy první pomoci pro veřejnost se uskuteční v květnu ve Spektru. Aktuálně nabízí ještě několik volných míst. Kurz láká na vedení pod záchranáři s tím, že absolventi obdrží certifikát. Kurz je zdarma.

Kurzy šití praskají ve švech – NOVÁ MÍSTA
Nenaučili jste se doma šít? Jsou pro vás jehly jen nutným pomocníkem při vyndavání třísek z prstu a zauzlovaná nit je pro vás noční můrou?
V Karlínském Spektru myslíme na ty, kteří by rádi začali šít – pro sebe, své děti, známé nebo jen tak pro radost.
Výtvarné ateliéry – příprava na SŠ/VŠ
Příprava k talentovým zkouškám zahrnuje spontánní výtvarnou činnost s ohledem na individualitu (techniky tradiční i netradiční), výtvarné etudy vycházející ze zkoušek a požadavků konkrétní školy, všeobecný kulturní přehled, konzultace.
Karlínské jeviště 2015
Ročník 2015 zachytila i čočka fotoaparátu našeho fotografa.
Podívejte se, jak taková velká divadelní akce vypadá. A příště na viděnou!
Velikonoční dílny 2016
V roce 2016 jsme na velikonočních dílnách vyráběli kromě pomlázek a vajíček také jarní věnce, které mnohým rodinám zdobily vchodové dveře do bytu.
Přehled výstav
Výstavní prostor Stanice techniků již hostil hodně přes sto výstav a díky skupinovým výstavám představil také několik stovek autorů. Pro mnoho z nich byla tato nevelká galerie první příležitostí představit svá díla. Své fotografie zde prezentovali, ve svých počátcích, někteří dnes již renomovaní fotografové.
ŠESTKAfest
Divadelní ŠESTKAfest je víkend plný divadla. ŠESTKAfest 2018 proběhne v termínu 23.–25. 11.
Vánoční prázdniny
Milí rodiče, účastníci našich kroužků, od 23. 12. máme i u nás, ve Spektru, vánoční prázdniny. Těšíme se na vás v novém roce, a to již od 3. 1. 2018.
Divadelní – hudební sál
Kinosál – víceúčelový sál s pódiem a projektorem
rozměry:
sálu: 4,8x12m, pódia: 4x4,8m, (50 míst k sezení)
cena:
200 Kč/h místnost, 50 Kč/h projektor, 100 Kč blok flipchartových papírů (25 ks)