DDM hl. m. Prahy
Karlínské Spektrum
Karlínské Spektrum

Březnové akce Karlínského SpektraNa co vyrazit v březnu v Karlíně? Chystáme pro vás hned dvě setkání DESKY – klubu deskových her, vynášení Morany a velikonoční dílny. I v březnu to v Karlíně žije – zahrajte si s námi a připravte se na Velikonoce!

V pátek 9. 3. se úderem patnácté hodiny otevře další setkání DESKY. Přijďte si s námi zahrát nebo porazit kamarády či celou rodinu.

Pondělí 19. 3. bude dalším dnem, kdy si lze deskové hry v Karlíně zahrát. Ať už jste milovníky postřehovky Duch, máte raději strategie jako je Carcassone nebo byste se rádi naučili některou z nových her, přijďte od 15.00 na setkání klubu DESKA. Bez objednání, bez rezervace.

Sobota 24. 3. bude první jarní sobotou tohoto roku. Je třeba jaro řádně přivítat, ideálně vynesením Morany. Staré zvyky a hry pro mladší ročníky na vás budou čekat od 9.00 na Karlínském náměstí před Spektrem, stejně jako první letošní Karlínské farmářské trhy. V poledne pak vyrazí průvod s Moranou.

Odpoledne 24. 3. pak bude patřit všem hravým a tvořivým duším – připravte se s námi na velikonoční svátky zdobením vajec, pletením pomlázek a tvorbou velikonočních dekorací a vychytávek. Velikonoční dílny startují již ve dvě hodiny odpoledne.

Podobné články

Naše akce
Karlínské Spektrum nabízí široké spektrum akcí pro veřejnost. Na našich akcích jsou vítání předškoláci, školáci, rodiny s dětmi i senioři.
Volnočasové aktivity na školách
Na ZŠ A. Čermáka a ZŠ E. Destinnové nabízíme výuku v hudebních i řemeslných kroužcích. Vedle lekcí hry na kytaru, ukulele i klavír se jedná o kroužek Muzikant, v němž učíme vztahu k hudbě za pomocí hry na různé hudební nástroje (klavír, kytara, flétna, drumben). Kromě hudebních kroužků je možné přihlásit se i na kroužek nazvaný Šití, móda, tvoření.