DDM hl. m. Prahy
Turnaj v pétanque pro každého
Stadion mládeže DDM hl. m. Prahy a MČ Praha 6 zve všechny zájemce bez rozdílu věku, pohlaví, zdravotního postižení a zkušeností na 1. ročník turnaje v pétanque – O zlaté prasátko.
Nový web
K dnešnímu dni Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy spouští svůj nový web!
Podzimní outdoorové prázdniny
Už máte zajištěný program pro děti na podzimní prázdniny, které jsou letos ve čtvrtek a v pátek 26.10. a 27.10.? Nevíte, kdo se o ně postará? Pošlete je s námi na podzimní tábor do Lhotky u Mělníka! Tradiční tábor Klubu Klamovka začíná ve středu 25.10. odpoledne (odjezd v 16.00 od stanice metra C Ládví) a končí v neděli 29.10. příjezdem opět v 16.00 na stejné místo. Tábor je určen všem školákům, kteří rádi soutěží, poznávají přírodu a nevadí jim delší pěší výlety. Tábor se tentokrát koná v krásném Kokořínském dole.
3D tisk hlásí volná místa!
Jsi nadšenec do technologií? Máš za to, že vektorová grafika už je out? A že i legorobotika už je mainstream?
Prahou křížem krážem 2017 spouští registrace
Dobroudružná hra nejen pro rodinné týmy, tentokrát na téma vynálezů.
Na akci byly spuštěny registrace. Pouze registrovaným dorazí v předstihu informace k místu srazu.
Pojďte s námi stopovat a užít si spoustu vědeckých dobrodružství!
Stezka korunami stromů v Janských Lázních
Nová Stezka korunami stromů v Janských Lázních vás zavede i pět metrů pod zem.
Bodový program
Bodový program je založen na principu sbírání bodů za využívané volnočasové a zájmové aktivity v DDM hl. m. Prahy. Jeho čerpání podporuje účastníky v dalších volnočasových a zájmových aktivitách, pobytových akcích, příměstských táborech, jednorázových workshopech a akcích v DDM hl. m. Prahy nebo hmotných věcech podporujících zdravý životní styl, bezpečnost a rozvoj osobnosti.
Říjnové akce Karlínského Spektra
I v říjnu pro vás připravujeme několik akcí, na které vás srdečně zveme. Čeká nás hudební festival, deskové hry i Halloween.
O PaVědě
Máte zvídavé dítě? Pomůžeme vám odpovídat na množství otázek typu: Proč kytky kvetou? Jak vznikají bubliny? Jak je možné, že se letadlo udrží ve vzduchu?