Aktuality

Workcamp v pivovaru

Workcamp v pivovaru

08.08.2017

Společnost Tamjdem hledá na týdenní mezinárodní dobrovolnický projekt na pomoc unikátnímu Pivovaru Chříč na Plzeňsku 5 dobrovolníků. Hlásit se mohou i lidé se sociálním znevýhodněním.

ICM poskytuje pro zájemce základní sociální služby

ICM poskytuje pro zájemce základní sociální služby

10.04.2017

Součástí služeb ICM je také základní sociální poradenství v oblasti psychosociálních služeb.
Pomáháme zorientovat se v nabídce jednotlivých služeb a poskytujeme kontakty na konkrétní organizace.
Nabízíme pomoc při řešení konkrétních problémů v souladu s potřebami a požadavky klientů ve spolupráci s odborníky a jinými organizacemi (Pedagogicko-psychologické poradny, Úřad práce...)

České hlavičky

České hlavičky

03.04.2017

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR společně s Českou hlavou vyhlašuje již 11. ročník nejprestižnější soutěže pro talentovanou mládež v oblasti vědeckých a odborných prací České hlavičky.

Novinky v ICM Praha

Novinky v ICM Praha

16.02.2017

ICM v Praze má v čele posilu! Novou vedoucí „Íčka“, se kterou se můžete setkat na našich akcích, je Veronika Bočková. Mnoho let pracovala jako externí pracovník (vedoucí a zdravotník) na Stanici přírodovědců DDM hl. m. Prahy na letních táborech. Po několikaměsíční stáži v zahraničí (au pair) a během studia učitelství na České zemědělské univerzitě v Praze se nyní věnuje vedení Informačního centra pro mládež. Náplní její práce je zajištění chodu Informačního centra pro mládež a zprostředkování Evropské dobrovolné služby v rámci programu Erasmus +. Doufáme, že se Verče práce stane také zábavou a těšíme se na spolupráci!

Projekt evropského občanství a téma migrace

Projekt evropského občanství a téma migrace

30.01.2017

Nové formy evropského občanství v době migrace

Informační centrum pro mládež se zapojilo do výzkumu v rámci projektu NECME (Nové formy evropského občanství v době migrace). Pokud byste se do něj rádi zapojili, můžete tak učinit prostřednictvím dotazníku na webové stránce https://it.surveymonkey.com/r/SYQPVHZ

Vyplnění trvá cca 10 minut a je v českém jazyce.

Kam v Praze

Kam v Praze

28.11.2016

 

 

Hledáme dobrovolníka EDS

Hledáme dobrovolníka EDS

09.11.2016

 

 

Fond budoucnosti Tandem