DDM hl. m. Prahy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
DDM hl. m. Prahy

Pobytový / Zážitková zima (10 - 15 let) 2021/2022

Odměňte děti za vysvědčení přihlášením na pobytovou akci spojenou se zážitkovou pedagogikou. Zimní prodloužený víkend budeme trávit v krásném Penzionu Klamovka na břehu Berounky kousek od Prahy.

Pobytová akce je určena pro starší děti ve věku od 10 do 15 let a bude vedena formou zážitkových her a aktivit. Pod vedením zkušených vedoucích se zaměříme mimo jiné na rozvoj sociálních a komunikačních dovedností, vztahy ve skupině, schopnost sebereflexe a zpětné vazby.

Při tom ale nebudeme zapomínat na to, aby všechny aktivity a hry byly zábavné, kreativní a plné nových zážitků a zkušeností. Užijeme si pobyt v klidném prostředí mimo ruch velkoměsta, uděláme si výlet do nedalekého aquaparku a v případě mrazivé zimy venku máme spoustu aktivit i pod střechu útulného penzionu.

Penzion Klamovka bude k dispozici celý jen pro nás, je moderně zařízený s pokoji se samostatným sociálním zařízením a budeme mít zajištěno také celodenní stravování.

Tato pobytová akce je určena nejen pro děti z letního a podzimního zážitkového tábora, ale je velmi vhodná také pro případné nové zájemce, kteří by s námi chtěli jet v létě na zážitkový tábor.

V případě dotazů kontaktujte Petra Bittnera na bittner@ddmpraha.cz


Ceny a termíny

Cena za vstup: 1900 Kč
Cena zahrnuje:  ped. dozor, ubytování, celodenní strava, doprava MHD, vstup aquapark
03.02.2022 16:00 - 06.02.2022 18:00


Adresa a kontakt

Spektrum - Praha-Karlín

Lektoři

Bittner Petr