DDM hl. m. Prahy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
DDM hl. m. Prahy

Zimní tábor pro předškoláky s lyžováním (5 - 7 let) 2021/2022

Pobyt na horách pro děti předškolního věku 5–7 let (dítě nesmí být školou povinné). Předpokladem je soběstačnost v jídle a oblékání a základní znalost lyžování.
Konat se bude v krásném prostředí Janských Lázní v našem vlastním ubytovacím zařízení – vile Duncan. Zimní tábor pro předškoláky se uskuteční pod vedením zkušených pedagogů a vedoucích lyžování. Sjezdovky s několika typy vleků se nacházejí přímo pod vilou. Hlavním vedoucím zimního tábora je Libor Bezděk.
Vzhledem k věku dětí je výuka lyžování každý den proložena zábavnými aktivitami, přičemž důraz se klade na soutěživost a hravost. Nebude chybět dovádění na sněhu či závody na bobech nebo lopatě, výlet do Janských Lázní či na nedalekou Černou horu, zajdeme za zvířátky do přírodní zoo, nezapomeneme navštívit oblíbenou Muchomůrku nebo postavu Krakonoše. Celodenní program je doplněn výtvarnou tvořivostí a hudebními večery.

Stravování (plná penze vč. dopolední a odpolední svačiny) probíhá v jídelně ubytovacího zařízení, pitný režim zajištěn.
S sebou: lyže, helmu, boby/kluzák
Cena týdenního pobytu bude upřesněna. Je v ní zahrnuta doprava autobusem, ubytování, strava 5x denně, pitný režim, pojištění, pedagogický a zdravotnický dozor, program). Cena nezahrnuje poplatky za vleky.
V případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Michal Vojáček, 602 321 223, vojacek@ddmpraha.cz


Vybavení:  lyže, boby/kluzák, helma, vhodné oblečení

Ceny a termíny

Cena za vstup: 4800 Kč
Cena zahrnuje:  doprava, strava, ubyt., vedoucí
29.01.2022 00:00 - 05.02.2022 00:00


Adresa a kontakt

Janské Lázně - chata Duncan

Lektoři

Bezděk Libor
Vojáček Michal