Můj první tábor B - OBSAZENO

Letní tábor je určen pro děti-školáky ve věku 6-10 let. Koná se v malebném údolí řeky Sázavy, Podhradí u Ledče nad Sázavou. Děti jsou ubytovány v prostorných chatkách s terasou s vlastním sociálním zařízením (WC a sprcha). Na každé chatce bydlí v samostatném pokoji vedoucí. Stravování je zajištěno 5x denně ve stálé jídelně včetně zajištění pitného režimu. V rozlehlém travnatém areálu se nachází krytý bazén s oplocením, multifunkční hřiště, venkovní ohniště, zastřešený krb, vybavené klubovny v hlavní zděné budově.
Program je připraven tak, aby vyhovoval věkovému rozpětí i fyzické kondici malých účastníků tábora. Kromě celotáborové hry je proložen sportovními aktivitami, výtvarnými dílničkami, poznáváním přírody, večerními zpěvy s kytarou u táboráku. Nedaleký les skýtá možnost mnoha dobrodružství, zajímavým místem je zřícenina Chřenovického hradu na druhém břehu řeky Sázavy, oblíbený je výlet lokálkou posázavského Pacifiku do Ledče nad Sázavou nebo na Český Šternberk, nezapomenutelným zážitkem je promítání v letním kině a mnoho dalšího.
S sebou doporučujeme rytmické hudební nástroje, zpíváme nejen u ohně.
Hlavní vedoucí Libor Bezděk má zkušené vedoucí a je zajištěn zdravotník tábora.
Cena tábora bude stanovena po rozhodnutí MHMP. Negrantová cena pro mimopražské děti je 3.460 Kč
Nezávazné rezervace můžete provést a dotazy zodpoví:
Michal Vojáček, vojacek@ddmpraha.cz, 602 321 223, 222 333 889
Poznámky: Určeno pro: (6 - 10 let). S sebou: sportovní oblečení a obuv. V ceně: ubyt., strava, doprava, vedoucí. Kapacita: 30 míst.

Ceny a termíny

08.07.2017 00:00 - 15.07.2017 00:00

Cena: 2900 Kč

Místo konání

Podhradí u Ledče nad Sázavou