Aktuality z DDM

Otvírání lanového centra
21.03.2017

Neděle 2. dubna od 10 do 17 hodin bude patřit v lanovém centru Loděnice Vltava Domu dětí a mládeže hl. m. Prahy na Libeňském ostrově všem příznivcům lezení a vodáctví. Loděnice po zimě zahajuje svou činnost a láká všechny Pražany ke zdolání svých fyzických hranic.

Lanové centrum disponuje devíti překážkami, ze kterých se účastníci mohou podívat na celý Libeňský ostrov z výšky více než osmi metrů. Pro návštěvníky z loňských let budou letos otevřeny tři nové lanové překážky, které dostatečně prověří všechny sportovce. Na nejpilnější lezce pak čeká odměna.
Prověřit si svou schopnost rovnováhy mohou všichni účastníci i na projížďkách na vodě. Pohledy na Libeň z paluby kánoí jsou jedinečnou příležitostí podívat se na velkoměsto z jiného úhlu pohledu. Instruktoři a vedoucí vodáckých oddílů jsou připraveni pomoci svézt všechny zájemce po hladině řeky Vltavy, případně loď zapůjčí k vlastní plavbě.
Na ty nejmenší bude čekat v Loděnici Vltava skákací hrad, starší si budou moci vyzkoušet skákací boty. V odpoledních hodinách si budou všichni moci opéct špekáčky.

Rezervace není nutná.
Vstupné 100 Kč dospělý / 50 Kč dítě.