DDM hl. m. Prahy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
DDM hl. m. Prahy

Ukulele pro dva (6 - 60 let)

Lekce skupinové výuky hry na ukulele jsou určeny především pro začátečníky a mírně pokročilé. V hodinách se žáci seznámí s nástrojem, základní technikou hry a hudebním povědomím. Cílem skupinové výuky ukulele je naučit žáky základní trojice akordů, základní rytmy, znalost not a dalších hudebních značek, popř. čtení z not a tabulatur. To vše u písní, na kterých se domluvíme společně s žáky.
Souběžně s praktickou hrou se však žákům rozvine pohled do hudebního světa a souvislosti mezi jednotlivými oblastmi hry. Kladem skupinové výuky je společná hra, kdy žáci můžou vytvořit "malý orchestr", kde každý hraje svůj hlas (podpora společné hry, komunikace, poslouchání sebe a ostatních).
Karolína Pavlíková se hudbě věnuje od svých sedmi let. Navštěvovala ZUŠ v Mělníku, kde vystudovala obor kytara. Momentálně je studentkou Mezinárodní hudební konzervatoře v Praze, kde od roku 2015 pokračuje ve studiu klasické kytary. Vedle výuky a hraní na kytaru se věnuje také výuce a hraní na ukulele. Svým spolehlivým a zodpovědným přístupem ke svěřeným úkolům má dobré výsledky jak ve škole, tak na pracovišti.


Ceny a termíny

Přihlásit se
Cena za šk. rok: 5400 Kč
Cena za pol.: 2800 / 2800 Kč


Adresa a kontakt

Karlínské Spektrum, Praha 8
Hudebna 1 (3. patro)

Lektoři