DDM hl. m. Prahy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
DDM hl. m. Prahy

Songwriting – Textařina není dřina (12 - 99 let)

Textařina není dřina. Slož si vlastní písničku, kterou budou rádia chtít hrát! Slyšíš dobrou písničku v rádiu a chceš říct: "To jsem složil já!?" Stačí ti k tomu tužka, papír, vlastní nápady a trocha odvahy tvořit
Baví tě psaní, ale nevíš kudy do toho? Rád(a) skládáš básničky nebo píšeš příběhy? Máš v hlavě spoustu nápadů? Prozpěvuješ si a vymýšlíš melodie? Napadl tě refrén, ale chybí ti sloka? Líbí se ti anglická písnička a chceš si ji přeložit do češtiny? Hraješ na klavír či kytaru? Láká tě složit si kompletně vlastní písničku? Pokud sis aspoň jednou odpověděl(a) ano, může i z tebe být songwriter! Ať už jsi začátečník, který ještě nenapsal víc než nákupní seznam, nebo zkušený muzikant, co potřebuje dopilovat svoje party, přizpůsobím se ti a společně budeme pracovat na tom, aby z toho byl hit.
O lektorce: Tereza Podzimková vystudovala tříletý obor Tvorba textu a scénáře na VOŠ Jaroslava Ježka, před tím také Arts management na pražské VŠE. Zpívá a skládá vlastní písně pro své hudební projekty (Letní Mise, Las Chubas, Maranatha Gospel Choir) i pro jiné kapely. Kromě toho působí i jako copywriterka, korektorka, kreativec a koordinátorka projektů v Nadaci Leontinka. Inspiraci čerpá z mnoha tvůrčích kurzů (alikvótní zpěv u Moniky Šramlové, Od zvuků k hudbě Jana Matáska, Solo singing Claese Wegenera, Singing with the heart s Mette Risager, sborový zpěv pod vedením Briana Fentresse, Djembe s Jaroslavem Vaculíkem, sólový zpěv, klavír...).
Cena individuální lekce 4500 Kč/rok, v případě dvojice je cena 3000 Kč/rok


Vybavení:  psací potřeby, dále lektorka upřesní

Ceny a termíny

Přihlásit se
Cena za šk. rok: 4500 Kč
Cena za pol.: 1350 / 1350 Kč
Cena zahrnuje:  individuální lekce týdně 60 minut
PO 13:30-14:30
PO 14:30-15:30
PO 15:30-16:30
PO 16:30-17:30


Adresa a kontakt

Klub Klamovka, Praha 5

Lektoři

Podobné

Keramika (čt 14.30)
Zobcová flétna – Radka
Prostorová tvorba a keramika
Kendó (tělocvična ČVUT, Karlovo náměstí)