DDM hl. m. Prahy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
přihlášení (kroužky, tábory)
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy

Bicí - dospělí 1 / obsazen (18 - 99 let)

Výuka bicích nástrojů v Karlínském Spektru je koncipována jako individuální výuka, která je vždy adekvátním způsobem ušita na míru každému z uchazečů a zájemců o hru na tento velmi zajímavý hudební nástroj. Žáci a studenti se seznamují s bicí soupravou a perkusemi, mají možnost stát se bubeníky a bubenicemi napříč hudebními styly a žánry. Žáci jsou připravováni také na konzervatoře a další hudební školy.
Lenka Nasková pochází z jihočeských Volar. Na bicí začala hrát v roce 2011 v ZUŠ Na Popelce, Praha 5. Od roku 2014 studuje na konzervatoři - nejprve v Teplicích, nyní na Pražské konzervatoři obor Bicí nástroje, zajímá se také o klavír a skladbu. Zúčastnila se mnoha bubenických workshopů.
Za svůj dosavadní hudební život působila v uskupeních hrajících big bandovou a klasickou hudbu. Vystupovala s orchestry Filharmonie mladých Praha (v Českém muzeu hudby, v Jindřichohradeckém zámku, v Libeňském zámečku v rámci festivalu Libeňské jaro mladých, v Rudolfinu) a s Europera Youth Orchestra (v německém Zittau, v Hochschule für Musik v Drážďanech, v rámci německo-polského festivalu v zámecké zahradě Bad Muskau, v Dolnoslezské filharmonii Jelení hora, na Technické univerzitě v Liberci). Nyní hraje v muzikálu v Divadle Na Rejdišti.
Při výuce preferuje individuální přístup ke každému dítěti. Propojuje hudební teorii s praxí a předává žákům rady z koncertní činnosti.

Ceny a termíny

Cena za šk. rok:  7800 Kč
Cena za pol.:      4000 / 4000 Kč
ÚT 13:30-19:00


Adresa a kontakt

Karlínské Spektrum, Praha 8
Bicí (suterén)

Lektoři

Podobné

Klavír - KLÁRKA
Kytara - dospělí 4 / obsazen
Vodácko-turistický oddíl - Johanité
Ukulele pro dva / obsazen
Housle - dospělí 2 / obsazen
Hudební soubor - Asi hlasy
Skupinové bubnování na drumbeny
Bicí
Klavír a keyboard - dospělí
Hudební soubor - Taky hlasy