Kroužky 2017/18

Na nový školní rok se můžete přihlásit již nyní, kroužky probíhají většinou celoročně.

Filtr:

Zaměření

Věk

Termín

Dle Vašich požadavků nalezeno: 518 záznamů

Ateliér Kopretina

ÚT 15:00-16:25
Stanice přírodovědců, Praha 5 (7 - 12 let)

Ateliér prostorové tvorby (út 1)

ÚT 15:00-17:00
Stanice techniků, Praha 6 (5 - 20 let)

Ateliér prostorové tvorby (út 2)

ÚT 17:00-19:00
Stanice techniků, Praha 6 (5 - 20 let)

Atletická škola

PO 16:30-17:45, ST 16:30-17:45
Stadion mládeže, Praha 6 (6 - 8 let)

Atletická školička

ÚT 16:30-17:45, ČT 16:30-17:45
Stadion mládeže, Praha 6 (5 - 7 let)

Atletika - mladší žactvo 1

ÚT 15:00-16:30, ČT 15:00-16:30
Stadion mládeže, Praha 6 (10 - 12 let)

Atletika - mladší žactvo 2

PO 16:00-17:30, ST 16:00-17:30
Stadion mládeže, Praha 6 (10 - 12 let)

Atletika - přípravka červená

ST 13:30-15:00, PÁ 13:30-15:00
Stadion mládeže, Praha 6 (8 - 9 let)

Atletika - přípravka duhová

ÚT 14:00-15:30, ČT 14:00-15:30
Stadion mládeže, Praha 6 (6 - 10 let)

Atletika - přípravka fialová

PO 14:30-16:00, ST 14:30-16:00
Stadion mládeže, Praha 6 (6 - 8 let)

Atletika - přípravka žlutá

ÚT 13:30-15:00, ČT 13:30-15:00
Stadion mládeže, Praha 6 (6 - 7 let)

Atletika - skoky a víceboje

PO 16:30-18:00, ÚT 16:30-18:00, ST 16:30-18:00, ČT 16:30-18:00, PÁ 16:30-18:00
Stadion mládeže, Praha 6 (13 - 99 let)

Atletika - sprinty

PO 17:00-18:30, ÚT 17:00-18:30, ČT 17:00-18:30, PÁ 17:00-18:30
Stadion mládeže, Praha 6 (13 - 99 let)

Atletika - starší žactvo, dorost, jun.

PO 17:30-19:00, ST 17:00-19:00, PÁ 16:30-19:00
Stadion mládeže, Praha 6 (13 - 16 let)

Automodeláři (po)

PO 15:30-17:30
Stanice techniků, Praha 6 (8 - 18 let)

Badminton

ČT 18:00-19:30
Stadion mládeže, Praha 6 (8 - 15 let)

Badminton I.

PO 14:00-15:25
ZŠ Kořenského, Praha 5 (8 - 15 let)

Badminton II.

PO 15:30-16:55
ZŠ Kořenského, Praha 5 (8 - 15 let)

Balet/pokročilí

ST 15:30-16:30
Karlínské Spektrum, Praha 8 (8 - 12 let)

Balet/začátečníci

ST 14:00-15:00
Karlínské Spektrum, Praha 8 (6 - 8 let)