DDM hl. m. Prahy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
Fakultní zařízení Univerzity Karlovy
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy
DDM hl. m. Prahy

Šití - mírně pokročilí (15 - 99 let)

Pokud je kurz Vaším koníčkem a chcete se v něm zdokonalit, kurz Šití 2 je určen právě pro Vás. Pokročilí začátečníci, kteří již umí obsluhovat stroj a nemají problém s ušitím jednoduchých výrobků, ale i pokročilejší švadlenky si u nás přijdou na své.
Ušijte si například dekorace s aplikacemi, složitější doplňky jako jsou pouzdra a batohy. Dle Vašich preferencí budeme šít také módní konfekci pro dospělé i děti - sukně, kalhoty a halenky. Tomu však bude předcházet měření konfekčních velikostí, vykreslení střihu, výpočet spotřeby materiálu, položení střihu a výběr vhodné látky. Dle potřeby se také společně zajdeme podívat do obchodu s látkami.
Pokud ještě nemáte svůj šicí stroj, nevadí. Budeme mít k dispozici několik šicích strojů. Na kurz budete nosit své základní šicí pomůcky - krejčovské nůžky, pravítko, metr, špendlíky, jehly, křídy a nitě. Nemusíte mít obavy, že nebudete stíhat s ostatními, nebo naopak stagnovat. V kurzu je maximální počet šesti účastníků a je kladen důraz především na individualismus a radost z tvorby.

Ceny a termíny

Cena za šk. rok: 6400 Kč
Cena za pol.: 3300 / 3300 Kč
PO 18:30-21:30


Adresa a kontakt

Karlínské Spektrum, Praha 8
MgA. Veronika Rosová, spektrumvytvarka@ddmpraha.cz, 222 333 812

Lektoři

Kaplanová Markéta

Podobné

Fotoklub Líheň - ateliér 6
Fotoklub Líheň - ateliér 7
Výtvarný ateliér (pá 2)
Kresba, malba, grafika - dospělí 2
Keramika – modelování čt. 4
Keramika - točení na kruhu 2
Keramika - dospělí 1
Výtvarný ateliér (út 2)
Ruční práce
Fotoklub Líheň - ateliér 1