Street Happening of Karlín 2017

Karlínské Spektrum DDM hl. m. Prahy pořádá v neděli 8. října již čtvrtý ročník multižánrového hudebního festivalu Street Happening of Karlín 2017.

Na festival „Street Happening of Karlín“ letos můžete dorazit v neděli 8. října 2017. Akce bude probíhat od 14:00 do 20:00 na Karlínském náměstí v Praze 8 a jsou na ni zváni všichni malí i velcí hudební nadšenci.

Pokud máte pocit, že v té době bude už léto dávno pryč a vy byste se pomalu chtěli chystat na zimní spánek, vyvedeme Vás z omylu i z lenosti. Letní pohodová zábava totiž bude na 100% zajištěna. Letos festival potěší všechny, co mají rádi živou hudbu a nestydí se i zatancovat.

V Karlíně totiž společně přivítáme kapelu Circus Brothers, kterou byste si mohli zařadit jako dance music-klezmer, nicméně jejich repertoár se trochu vymiká škatulkám a jejich energie Vás nenechá rozhodně klidně postávat u pódia. Mísení žánrů a živá hudba je nicméně společným jmenovatelem i dalších vystupujících. Aby toho nebylo málo, můžete se těšit také na našláplý crossover-funk v podání Pražské skupiny Megaphone, alernativní mix kapely Skafandr a funk-rockovou kapelu Apetown.


Vstup na celý festival je zdarma.

Více informací o akci naleznete na webových stránkách: http://karlinhappening.cz/

Poznámky:

Termín

08.10.2017

Místo konání

Karlínské náměstí

Kontakt


David Berenreiter, tel.: 222 333 815, e-mail: berenreiter@ddmpraha.cz