Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy

Přijmeme ekonomku

DDM hl. m. Prahy přijme účetní na zkrácený úvazek 0,75 (30 hodin týdně)
Místo výkonu práce: Stadion mládeže, Na Kotlářce 14, Praha 6 - Dejvice
Požadujeme: znalost podvojného účetnictví příspěvkové organizace a problematiky DPH a účtování PAP. Znalost účetního programu Gordic výhodou.
Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, pružnou pracovní dobu, možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje, stravenky, plat podle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, a nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění.

Nástup ihned nebo dle dohody.
V případě dotazů volejte na tel.: 222 333 836, strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na mail vera.jezkova@ddmpraha.cz

Komentovaná prohlídka Stanice přírodovědců
Exkurze v areálu s odborným výkladem přizpůsobeným věku a zájmu skupiny. K vidění jsou expozice ve skleníku, tropickém teráriu, venkovní výběhy a klubovny s drobnými savci, ptáky a klubovna teraristiky.
"Ještěže jsme jiná generace" – reportáž České televize o projektu Paměť jsme my
Pražští školáci připravují společný projekt s pamětníky druhé světové války. Projekt se zabývá příběhy pamětníků, kteří zažili období 2. světové války či komunismu. Na základě pamětnických vzpomínek vzniká divadelní hra, kterou se česká mládež připojila k letošní připomínce obětí holocaustu. V jeden den divadelní projekt propojí několik míst v Evropě. Podívejte se na reportáž České televize.
Fotoklub Líheň
Kdo je chytrý, bude ještě chytřejší, kdo je vnímavý, bude ještě vnímavější, kdo je mdlého rozumu, bude na tom o něco lépe.
Karlínské jeviště
Karlínské jeviště bylo zpočátku koncipováno jako nesoutěžní přehlídka amatérských divadelních souborů určená především těm ochotnickým tělesům, která se z nejrůznějších důvodů obvykle neúčastní postupových přehlídek...
Přehled výstav
Výstavní prostor Stanice techniků již hostil hodně přes sto výstav a díky skupinovým výstavám představil také několik stovek autorů. Pro mnoho z nich byla tato nevelká galerie první příležitostí představit svá díla. Své fotografie zde prezentovali, ve svých počátcích, někteří dnes již renomovaní fotografové.
Paní učitelko, kde se bere med?
Když přijde od předškoláka otázka: „Paní učitelko, kde se bere med?“, je nutné dodat odpověď. Ale prosté: „Od včel“ děti většinou neuspokojí, neboť skoro jistě bude následovat: „A proč?“
Hudba
Tvůrčí potřeby každého dítěte umíme rozvíjet nenásilným a ohleduplným způsobem.