DDM hl. m. Prahy

Kroužky

ze všech poboček
KS
Divadelní soubor - Kouzelníci

Kouzelníci pražského KIM klubu, který pracuje s mladými a talentovanými kouzelníky. Kouzlí se v něm na amatérské i profesionální úrovni už od roku 1956, kdy byl založen. Přátelského setkání se může zúčastnit prakticky každý milovník tajemna a dobrého kouzlení. Hlavním posláním klubu KIM pod vedením mistra magie Jaroslava Kunce, je nejen učit nov

KS
Divadelní kroužek I

Dramatická výchova svým účastníkům nabízí stát se členem malého kolektivu, kde mají možnost rozvíjet své empatické schopnosti, schopnost spolupráce a komunikace, schopnost srozumitelně vyjadřovat své myšlenky a názory a učí se veřejně vystupovat a prezentovat se bez zbytečného ostychu. To vše především díky principům dramatické výchovy jako je h

ST
Novinářský ateliér

Staň se součástí nově vzniklé redakce. naučíš se natáčet rozhovory, psát krátké články a novinářským způsobem zpracovávat témata týkající se nejen Stanice techniků. Součástí kurzu bude rovněž exkurze do Českého rozhlasu. 
Pod vedením Evy Hadravové se děti budou učit, jak vést a zpracovat rozhovor, rozhlasovou dramaturgii, rétoriku i

ST
Logohrátky

Kroužek pro děti ve věku 2–6 let bez rodičů. Říkanky a básničky propojené s logopedickou průpravou. Pohádky a krátké příběhy z dětských knížek. Pohybové hry, hra na rytmické nástroje.

KK
Kašpárek - dětský divadelní kroužek

Dramaťáček pro nejmenší (předškoláky, prvňáčky) s podtitulem hrajeme si na divadlo.
Hlavním cílem kroužku je naučit děti uplatňovat své herecké schopnosti ve skupině, tedy naučit je spolupráci při dialogu, pohybu a hrách s ostatními, dále rozvíjet v dětech představivost i fantazii a naučit je správnému mluvenému projevu.
Výuka prob

Akce

ze všech poboček
KS
Karlínský masopust 2022
19. ročník Karlínského masopustu

Články

ze všech poboček
KK
Miniscéna přijímá nové členy
Od druhého pololetí došlo ke změně termínu konání schůzek dětského divadelního souboru Miniscéna. Nyní se scházíme ve středu od 15.30 do 17.00. Zároveň kroužek vede nový lektor Milan Lukáš Šnajdr. Přijímáme nové členy!!!
KK
Víkendové akce na Klamovce
Pokud ještě nemáte program na únorové a březnové víkendy, zveme vás na akce pořádané pro dospívající a dospělé. V sobotu 29. 2. a v neděli 1. 3. se konají v Klubu Klamovka hned dva zajímavé kurzy – můžete si přijít zahrát na africké djembe nebo se naučit základy divadelního maskování. Následující víkend je pak připraven kurz česání – tady se jistě vyžijí ti, kdo se chtějí naučit slavnostní i jiné složitější účesy. Naše kurzy vedou odborní lektoři s dlouholetou praxí.
KS
Den dětí 2016
Za devatero horami a devatero řekami bylo jedno malé, ale kouzelné náměstí. Na tom náměstí se vždy jednou za rok velice rády scházely kouzelné a pohádkové bytosti, aby tu spolu s dětmi oslavily jejich den.
KS
V pátek 12. 11. konečně na Bo!ovku
V páteční večer 12. 11. 2021 se s pražskými DDM můžete v dvou až pětičlenných týmech vypravit na pomoc Gondoru! Zachraňte Středozem od temnoty Mordoru. Na cca 2 km dlouhé trase na Vítkově potkáte elfy, trpaslíky či kouzelníky. Nezapomeňte se včas registrovat na www.prazskabojovka.cz
2018
PŘIHLÁŠENÍ
(kroužky, tábory)

Vyberte si

Zaměření

Dramatické, Hudební, Jezdecké, Multimediální, Předškolní, Přírodovědné, Společenskovědní, Sportovní, Taneční, Turistické, Vědeckotechnické, Vodáctví, Výtvarné a rukodělné

Pro školy a pedagogy

Kurzy pro pedagogy
Kurzy táborových vedoucích
Ubytovací zařízení
Vzdělávací programy pro školy
Pedagogické praxe

Soutěže

FIRST LEGO League
POPRASK
Středoškolská odborná činnost

Projekty

Centrum podpory nadání
Dlouhomladí
PaVěda
Pěvecký sbor Dlouhomladí
Sdílené vzdělávání - výukové programy
ŠESTKAfest

Naše pobočky

Kontaktní formulář
Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy

Karlínské nám. 7
186 00 Praha 8
222 333 888

Spojení

metro B/C – Florenc, metro B – Křižíkova
tramvaj 3, 8, 24 – Karlínské náměstí

Velká žlutá budova přímo za kostelem na Karlínském náměstí
otevírací doba: po–pá: 8:00–22:00, víkendy dle programu